2023-11-30 | Aktualności; Centrum edukacji prawnej

II Międzyszkolny Konkurs Prawniczy- wyniki

Z ogromną dumą i radości ogłaszamy, że II Międzyszkolny Konkurs Prawniczy dobiegł końca. Wzięło w nim udział  rekordowa ilość 108 uczestników. Z przyjemnością informujemy, że laureatem I miejsca i zwycięzcą głównej nagrody tj. Pucharu Dziekana OIRP Katowice, nagrody rzeczowej oraz indeksu na Kierunek Prawo Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego został Konrad Wieroński uczeń klasy IIIc z III LO w Bielsku-Białej. II miejsce przypadło Emilii Pawelec z klasy Ih z II LO w Katowicach, zaś III miejsce zdobył Kamil Wojciechowski z klasy V ze  Śląskich Technicznych Zakładów Naukowych w Katowicach. Wręczono 3 wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Serdeczne podziękowania dla współorganizatora - Wydziału Prawa i Administracji UŚ oraz dla sponsora nagród rzeczowych Tdj Legal Morawiec spółka komandytowa.

Cieszymy się już na następny konkurs w przyszłym roku

img_4644.jpg (rozmiar: 3373.89 KB) pobierz
img_4646.jpg (rozmiar: 2552.03 KB) pobierz