5.07.2023r. godz.10:30- „Zawód z zasadami – Etyka i zasady wykonywania zawodu po zmianach – informowanie o wykonywaniu zawodu oraz konflikt interesów”. Webinarium na żywo

DANE TELEADRESOWE SZKOLENIA:

Pięciu ekspertów, dwa panele, trzy godziny dyskusji. 5 lipca o godzinie 10.30 odbędzie się webinarium: „Zawód z zasadami – Etyka i zasady wykonywania zawodu po zmianach – informowanie o wykonywaniu zawodu oraz konflikt interesów”. Wydarzenie będzie transmitowane na platformie e-KIRP i na kanale YouTube KIRP. Za udział uczestnik może otrzymać 8 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Webinarium poświęcone jest wybranym zagadnieniom z zakresu etyki i wykonywania zawodu. Realizowane jest w ramach ubiegłorocznego cyklu „Zawód z zasadami”.

Debata z udziałem pięciu ekspertów podzielona została na dwa panele po 1,5 godz. każdy.

Obecność na webinarium nie wymaga wcześniejszej rejestracji, a w trakcie dyskusji będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Za udział w wydarzeniu uczestnik może otrzymać 8 punktów liczonych do obowiązku doskonalenia zawodowego, jednak aby zdobyć punkty, musi posiadać aktywne konto na platformie e-KIRP i uczestniczyć w wydarzeniu właśnie poprzez tę platformę.

https://kirp.pl/zawod-z-zasadami-etyka-i-zasady-wykonywania-zawodu-po-zmianach-informowanie-o-wykonywaniu-zawodu-oraz-konflikt-interesow-webinarium-na-zywo/

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE