KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MIĘDZYNARODOWEGO EGZAMINU DLA PRAWNIKÓW TOLES HIGHER/ADVANCED

DANE TELEADRESOWE SZKOLENIA:

606 920 641

Szanowni Państwo,

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO MIĘDZYNARODOWEGO EGZAMINU DLA PRAWNIKÓW TOLES HIGHER/ADVANCED

Kurs przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego dla prawników TOLES (TEST OF LEGAL ENGLISH SKILLS) na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym (TOLES HIGHER i TOLES ADVANCED) adresowany jest do radców prawnych i aplikantów radcowskich, którzy praktykują prawo w j. angielskim, obsługują podmioty zagraniczne lub spółki z kapitałem zagranicznym, pracują w działach prawnych międzynarodowych korporacji czy też współpracują lub chcieliby współpracować z prawnikami i klientami z innych krajów.

UMOWY W J. ANGIELSKIM W PRAKTYCE PROFESJONALNEGO PEŁNOMOCNIKA – WARSZTATY

Warsztaty skierowane są do radców prawnych/aplikantów radcowskich pragnących rozwijać swoje umiejętności w zakresie prawidłowego przekładu, interpretacji oraz sporządzania umów w j. angielskim.

KURS LEGAL ENGLISH DLA RADCY PRAWNEGO/APLIKANTA

Kurs adresowany jest do wszystkich radców prawnych i aplikantów, dla których ważne jest uzupełnienie edukacji prawniczej o specjalistyczne umiejętności językowe. Jego celem jest umożliwienie świadczenia pomocy prawnej w j. angielskim, w tym podejmowanie działań i porozumiewanie się w różnych sytuacjach zawodowych, a przede wszystkim przygotowanie do pracy z zagranicznymi klientami, jak i zagranicznymi pełnomocnikami.

ZAŁĄCZNIKI:

toles-2022-oirp-w-katowicach.pdf (rozmiar: 798.98 KB) pobierz
warsztaty-2022-oirp-w-katowicach.pdf (rozmiar: 391.49 KB) pobierz
legal-english-2022-oirp-w-katowicach.pdf (rozmiar: 395.44 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE