XV edycja studiów podyplomowych Prawo Nowoczesnych Technologii

DANE TELEADRESOWE SZKOLENIA:

+48 22 519 24 87

Zapraszamy na XV edycję studiów podyplomowych Prawo Nowoczesnych Technologii organizowanych przez Akademię Leona Koźmińskiego przy współpracy z kancelarią Maruta Wachta.

Studia skierowane są przede wszystkim do radców prawnych, adwokatów i prawników zajmujących się obsługą prawną projektów z zakresu nowoczesnych technologii informatycznych.

Główne atuty studiów podyplomowych:

• 204 godzin praktycznej nauki prawa IT w świetnej atmosferze!

• Zajęcia prowadzą praktycy, z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze skomplikowanych i nowatorskich projektów IT, o znacznej wartości, często przekraczającej 100 mln złotych.

• Aktywne metody nauczania - nauka opiera się w znacznej części na wspólnej analizie orzecznictwa, studiów przypadków, warsztatach (ćwiczeniach) oraz dyskusji i wymianie doświadczeń z uczestnikami studiów.

• Praktyczne warsztaty (ćwiczenia), na których słuchacze przygotowują projekty zapisów umów oraz inne dokumenty z praktyki prawniczej

• Oprócz wiedzy prawniczej słuchacze poznają podstawowe zasady zarządzania usługami i projektami IT.

• Udział w klubie absolwenta LAW TECH NET Studia odbywaj się pod kierownictwem Mec. Romana Biedy.

W ramach studiów podyplomowych swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się m. in.: Marcin Maruta, Bartłomiej Wachta, dr Zbigniew Okoń, prof. Dariusz Szostek, dr Maciej Kawecki, Małgorzata Kurowska, Sławomir Kowalski, Paweł Tobiczyk.

Więcej informacji o studiach znajdą Państwo na stronie internetowej Uczelni - https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-podyplomowe/prawo-nowoczesnych-technologii

 

ZAŁĄCZNIKI:

studia-podyplomowe_pnt_15.docx (rozmiar: 15.78 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE