Informacja Wicedziekana Rady OIRP w Katowicach o losowaniu do NPP na 2022 rok

Szanowni Państwo,

Zgodnie z § 3 ust. 3a Regulaminu wyznaczania radców prawnych do udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej i dokumentowania tej pomocy ( tj. uchwała nr 203/XI/2021 Prezydium KRRP z dnia 7 maja 2021 r.) informuję, że losowanie kolejności radców prawnych, którzy złożyli w terminie deklaracje udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej w punktach NPP w 2022, zostanie przeprowadzone w siedzibie Izby oraz będzie transmitowane przy użyciu środków komunikacji elektronicznej umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym.

Planujemy transmisję z przebiegu losowania za pośrednictwem aplikacji zoom.us. Osoby które zgłosiły deklarację otrzymają link do transmisji najpóźniej w dniu 3 listopada 2021 r.

Pozostali radcowie prawni zainteresowani przebiegiem losowania do punktów NPP mogą zgłosić chęci śledzenia transmisji. W tym celu należy przesłać zgłoszenia na adres npp@oirp.katowice.pl w nieprzekraczalnym terminie do 2 listopada 2021 r. Losowanie i transmisja zaplanowane są na dzień 3 listopada 2021 r. godz. 16:20

 

Wicedziekan Rady OIRP w Katowicach

r.pr. Katarzyna Palka-Bartoszek

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE