2022-03-25 | Aktualności; Po godzinach

Wracamy do Teatru! 9.04.2022r- Teatr Miejski w Gliwicach - „Spin Doktor”

Uprzejmie informujemy, że bilety na spektakl zostały wyprzedane.

Bohaterem sztuki jest Max Majer, wschodząca gwiazda politycznego PR’u, spin doktor, rzecznik kampanii wyborczej senatora Meringa. Jego szef to charyzmatyczny Frantz Berg; ich największym rywalem jest uwodzicielska, ale niebezpieczna Lena Lencz, zarządzającą kampanią senatora Ferenca. Max, błyskotliwy, lecz zbyt zapatrzony w siebie popełnia jeden błąd, który sprowadza na niego katastrofę. Przelicytowuje w cynicznej grze manipulacji, w której biorą udział bardziej od niego doświadczeni gracze. Oni nie zawahają się wykorzystać nawet najmniejszej słabości przeciwnika....

Oto „Spin Doktor”, thriller polityczny według scenariusza Beau Willimon'a, autora House of Cards.

Zapraszamy członków naszego samorządu do Teatru Miejskiego w Gliwicach w dniu 9 kwietnia 2022 r. na godz. 19:00. Cena biletu dla jednej osoby to 35 zł. Każdy radca lub aplikant może zarezerwować 2 bilety w tej cenie. Trzeci, czwarty i piąty bilet kosztuje po 55 zł od osoby.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez adres mailowy: informator@oirp.katowice.pl a po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji prosimy o dokonanie płatności przelewem na wskazany w mailu rachunek bankowy.

W celu odbioru biletów prosimy o przybycie 20 minut przed spektaklem. Jednocześnie przypominamy, że o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Zgłoszenie uczestnictwa jest równoznaczne ze zobowiązaniem się do przestrzegania Zasad uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach (tekst Zasad znajdziecie w poście zapraszającym na spektakl na stronie OIRP Katowice w Aktualnościach).

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

spin-doktor-plakat-b1-1-768x1104.jpg (rozmiar: 157.03 KB) pobierz
zasady-uczestnictwa-radcow-prawnych-w-imprezach-integracyjnych_20-01-20-1.docx (rozmiar: 17.14 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE