2022-03-02 | Aktualności; Po godzinach

VII Tenisowe i Badmintonowe Mistrzostwa Śląska

Wracają Tenisowe i Badmintonowe Mistrzostwa Śląska! Zapraszamy na VII Edycję!

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

VII Mistrzostwach Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 25-27 marca 2022 r. na terenie obiektu sportowego JASNA 31 w Gliwicach, przy ul. Jasnej 31, w komfortowej hali tenisowej na trzech kortach, w tym dwa o nawierzchni TOPSLIDE (dywanowej z gumowymi granulkami) , a jeden o nawierzchni profesjonalnej CONFOSPORT (hard core). Ta druga była używana podczas turniejów Davis Cup i Fed Cup .

/Oragnizatorzy dopuszczają możliwość gry na obiekcie rezerwowym z nawierzchnią sztuczna trawa w razie dużej ilości zgłoszeń/.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie singlowe:

- panowie: open, 45+, 55 +, 65+

- panie: open oraz 35+,

a także gry podwójne: panów, pań i miksty.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek. Reguły rozgrywek określa komunikat turniejowy. Zawodnik może grać tylko w jednej kategorii singlowej.

Losowanie rozgrywek tenisowych odbędzie się dnia 24.03.2022 r. po godzinie 15.00. Informacja o  terminie gry  zostanie ogłoszona 24.03.2022 r. , najpóźniej wieczorem na stronie fb - OIRP w Katowicach oraz wysłana sms–em na numer telefonu zawodnika.

Zgłoszenia do turnieju przez stronę www.jasna31.pl  do dnia 11.03.2022 r.

Koszt wpisowego turnieju tenisowego: 190 zł

W cenie wpisowego każdy uczestnik Turnieju wraz z osobą towarzyszącą na warunkach określonych przez organizatorów, otrzymuje:

- bufet kawowy, udział w bsaenowym Player’s Party (podczas niego poczęstunek oraz seanse z saunerem w wellness & spa) oraz  możliwość zagrania  w turnieju  w badmintona. Uczestnicy będą mieli dostęp również do siłowni i strefy wellness wraz z osobami towarzyszącymi na zasadach podanych przez organizatora.

Osoby, które nie chcą brać udziału w turnieju tenisowym, a chciałyby zagrać jedynie  w badmintona, będą mogły skorzystać z ww. atrakcji z osobą towarzyszącą (od soboty) płacą wpisowe 120 zł. Turniej badmintona – VII Badmintonowe Mistrzostwa Śląska Prawników - rozpocznie się w sobotę 26.03.2022 r. od godziny 13.00 na hali sportowej obiektu. Przewiduje się kat. open mężczyzn i kobiet, deble   i miksty,  w zależności od ilości zgłoszeń.

Dla aplikantów i studentów prawa wpisowe wynosi 50% opłaty.

Organizator w trakcie trwania Turnieju zaprasza na poczęstunek kawowy w strefie VIP. W sobotę po 21.00 odbędzie się Player’s Party  na terenie obiektu sportowego JASNA 31 w strefie wellness i spa. Stroje kąpielowe obowiązkowe! Podczas imprezy nastąpi wręczenie medali dla uczestników turnieju badmintonowego, losowanie nagród oraz zostanie rozegrany turniej siatkówki basenowej. W trosce o kondycję  uczestników turnieju przygotowano dla nich także smakowity poczęstunek i napoje regenerujące.  W niedzielę odbędzie się na kortach uroczyste wręczenie pucharów i medali dla zawodników turnieju tenisowego. Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych, aplikantów i studentów prawa  zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o dokonywanie zgłoszeń do dnia 11 marca 2022 roku, do godziny 24.00 poprzez stronę internetową www.jasna31.pl, na której znajdować się będzie formularz zgłoszeniowy. Grający tylko w badmintona zaznaczają tę okoliczność  w formularzu, natomiast tenisiści  nie muszą tego faktu zaznaczać, gdyż ostateczne zapisy do turnieju badmintona będą przyjmowane w sobotę 26.03.22 r. do godziny 12.45 (na hali, gdzie rozgrywany będzie turniej). Po dokonaniu wpłaty na konto wskazane poniżej, dokonane zostanie mailowe potwierdzenie przyjęcia zapisu do turnieju. Prosimy o podawanie numerów telefonów komórkowych i adresów mailowych, gdyż w ten sposób zostanie przekazana informacja o terminie rozpoczęcia rozgrywek  piątkowych i  inne bieżące wiadomości o Turnieju.

Oto dane konta:

Nazwa banku i nr rachunku:
Bank Millennium 41 1160 2202 0000 0002 6857 4539

Odbiorca: KAR-TEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Sp. K.
44-100 Gliwice, Sienkiewicza 13  Tytuł przelewu: „turniej tenisowy prawników” , imię i nazwisko

W przypadku gry tylko w badmintona /bez gry  w turnieju tenisowym/ dodatkowo w nawiasie dopisek –„tylko badminton” .

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy mailowe lub telefonicznie:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; tel. 501-428-799

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie internetowej Jasna31.pl,  OIRP w Katowicach w zakładce "Dla Radców - Po godzinach-Sport" oraz na stronie facebookowej –OIRP w Katowicach.

Wszystkich sympatyków tenisa, a także badmintona zachęcamy do udziału w Turnieju w charakterze kibiców i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań, a jednocześnie do skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej obiektu sportowego JASNA31 w Gliwicach, który gwarantuje najwyższy poziom usług oraz możliwość miłego spędzenia czasu  z całą rodziną.

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

ZAŁĄCZNIKI:

komunikat-turniejowy-tmsp-2022.doc (rozmiar: 340 KB) pobierz
Kwestionariusz osobowy TMSP 2022.doc (rozmiar: 41 KB) pobierz
plakat-mistrzostwa-tenis-2022.pdf (rozmiar: 146.3 KB) pobierz
mistrzostwa-tenis-2022.jpg (rozmiar: 3894 KB) pobierz
regulamin-turnieju-badmintona-2022.doc (rozmiar: 46.5 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE