2020-01-03 | Aktualności; Po godzinach

Marcin Dylla, Tadeusz Wojciechowski, Chór i Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej – koncert w Filharmonii Śląskiej 7 lutego 2020 r.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE NIE MAMY JUŻ WOLNYCH MIEJSC NA KONCERT

Tym razem nasze spotkanie muzyczne w Filharmonii Śląskiej z cyklu „Między batutą a paragrafem”  zbliży nas do Hiszpanii. Jako pierwsza zabrzmi Pawana na śmierć i zmartwychwstanie pewnych iluzji Witolda Szalonka na gitarę solo w wykonaniu zaproszonego wybitnego gitarzysty. Następnie doskonałe Concierto de Aranjuez, niezwykły utwór Joaquína Rodrigo. Kolejno zabrzmi Rapsodia hiszpańska, a potem dwa utwory orkiestrowe Ravela (Rapsodia hiszpańska oraz Dafnis i Chloe) w wyłącznym wykonaniu filharmoników śląskich o zupełnie innym charakterze. Dafnis i Chloe to suita baletowa a Rapsodia hiszpańska to utwór w klimacie Sewilli (z kastanietami i tamburynem).

 

Ta niesamowita podróż w świat muzyki klasycznej będzie miała miejsce  7 lutego 2020 r. o godzinie 19.00, a zaproszeni są wszyscy melomani - radcowie i aplikanci wraz z osobami towarzyszącymi. Cena biletu dla jednej osoby to 15 zł. Każdy radca lub aplikant może zarezerwować 3 bilety w tej cenie. Czwarty i piąty bilet kosztuje 30 zł od osoby. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez adres mailowy: informator@oirp.katowice.pl  a po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji prosimy o dokonanie płatności przelewem na rachunek bankowy OIRP Katowice: PKO Bank Polski S.A. nr 35 1440 1172 0000 0000 0426 4452

W celu odbioru biletów prosimy o przybycie 15 minut przed koncertem. Jednocześnie przypominamy, że o udziale w koncercie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Szczegółowe informacje dotyczące repertuaru dostępne są pod adresem: https://filharmonia-slaska.eu/production/marcin-dylla-tadeusz-wojciechowski-orkiestra-symfoniczna-chor/

 

W tym wydarzeniu nie może zabraknąć miłośników muzyki!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE