2019-06-14 | Aktualności; Po godzinach

WAŻNA INFORMACJA - Piknik Radców Prawnych w Legendii

Tegoroczny Piknik Radców Prawnych w Legendii zbliża się wielkimi krokami i trzeba sobie powiedzieć szczerze, że jest to wydarzenie o niespotykanym do tej pory rozmachu. Między innymi z tego względu uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami, które umożliwią nam wszystkim wspaniałą zabawę bez jakichkolwiek kłopotów organizacyjnych.

Z radością informujemy, że zainteresowanie udziałem w Pikniku Radców Prawnych przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów – pomimo zamknięcia listy na poziomie tysiąca uczestników nadal napływały zgłoszenia, w ramach których utworzona została lista rezerwowa. Bardzo prosimy zatem wszystkich zgłoszonych uczestników, którzy z najróżniejszych przyczyn losowych wiedzą już, że nie będą mogli uczestniczyć w Pikniku o informację mailową lub telefoniczną. Dzięki temu osoby z listy rezerwowej będą mogły cieszyć się radosnym piknikowaniem 22 czerwca w Legendii.

Legendia zaprasza radców prawnych wraz z rodzinami od godziny 10:00. W ramach biletu korzystać można ze wszystkich ogólnie dostępnych atrakcji wesołego miasteczka, a wyłącznie dla nas zostanie przygotowana  od godziny 10:00 strefa piknikowa, gdzie od 14:00 do 17:00 serwowany będzie lunch i napoje.

W celu wejścia na teren parku rozrywki konieczne będzie pobranie biletu dla każdego z uczestników Pikniku, wraz z którym otrzymacie Państwo opaski uprawniające do wejścia do naszej strefy piknikowej. Bilety jednorazowego wstępu na teren Legendii będą wydawane na podstawie imiennej listy w przeznaczonej dla radców prawnych kasie, która będzie odpowiednio oznaczona logo OIRP w Katowicach. Strefa piknikowa mieścić będzie się vis a vis sceny na wodzie, na lewo od wejścia głównego Legendii.

Uwaga! Tylko osoby z założoną na ręce opaską będą mogły korzystać ze strefy piknikowej dla radców prawnych. Osoby spoza imiennej listy (lub niezgłoszone przez osoby z tej listy) będą musiały nabyć bilet wstępu do Legendii na zasadach ogólnych i nie będą miały wstępu do strefy piknikowej.

Bilety wstępu należy bezwzględnie zachować przez cały czas pobytu w Legendii, gdyż służą one również do opuszczenia parku. Bilety uprawniają do korzystania z atrakcji parku rozrywki tylko do godziny 20:00, natomiast Legendia czynna jest do godziny 24:00, gdyż w tym dniu, w ramach pokazu „Legendia at night” można obejrzeć wieczorem multimedialny show na wodzie „Legenda o magicznej perle”. Osoby, które zdecydują się przedłużyć zabawę po godzinie 20:00, muszą liczyć się z indywidualną odpłatnością przy wyjściu z parku w wysokości 10 zł za każdą rozpoczętą godzinę od osoby.

Osoby, które planują przyjazd do Legendii własnym środkiem transportu, mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu dla gości Legendii, na który wjazd usytuowany jest od ulicy Złotej. Przy wjeździe na parking należy poinformować o udziale w Pikniku Radców Prawnych, gdyż przygotowana zostanie dla nas oddzielna strefa parkowania. Fakt korzystania z parkingu należy zgłosić również w momencie odbioru biletu w kasie, gdzie zostanie wydany specjalny bilet parkingowy, który umożliwi bezpłatne opuszczenie parkingu. Zachęcamy również do korzystania z publicznych środków transportu – zarówno autobusy jak i tramwaje zatrzymują się na przystankach w najbliższej odległości od parku rozrywki.

Zgodnie z zapowiedzią jedną z piknikowych atrakcji będzie loteria fantowa, której przeprowadzenie planujemy w okolicach godziny 16:00 w strefie piknikowej. Nagrodami w loterii jest 10 jednorazowych wejściówek do Legendii, a także inne drobne prezenty dla naszych milusińskich. W loterii mogą wziąć udział wszyscy goście Pikniku, pod warunkiem, że wrzucą połowę załączonego do biletu losu z numerem do specjalnie przygotowanej urny przy kasie wydającej bilety radcom prawnym (urna zostanie zamknięta o godzinie 15:30). Drugą połowę losu należy zachować do czasu losowania. Wymogiem udziału w losowaniu jest też obecność w czasie losowania w strefie piknikowej. Nagroda dla osoby, której pomimo wylosowania nie będzie w strefie piknikowej, przechodzi na kolejny numer wytypowany w losowaniu. Zdecydowanie zatem warto odwiedzić naszą strefę w godzinach lunchu.

Do zobaczenia już wkrótce w Śląskim Wesołym Miasteczku! Życzymy doskonałej zabawy!!!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE