2017-11-16 | Po godzinach

Między batutą a paragrafem

Kolejna odsłona lubianego cyklu muzycznego dla radców prawnych i ich rodzin. Tym razem zapraszamy na Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Drodzy Miłośnicy Muzyki Klasycznej,

z radością informujemy o kolejnej odsłonie cyklu „Między batutą a paragrafem”, w ramach którego zapraszamy do Filharmonii Śląskiej na wyjątkowy koncert, w ramach którego usłyszymy: Adagio g-moll na smyczki i organy Tomaso Albinoniego, Koncert smyczkowy a-moll Johanna Sebastiana Bacha oraz  Requiem d-moll Wolfganga Amadeusza Mozarta. Koncert odbędzie się 3 listopada 2017 r. o godzinie 19:00. Pod batutą Jana M. Zarzyckiego wystąpi przed Państwem Orkiestra Symfoniczna oraz Chór Filharmonii Śląskiej, a także soliści: Anna Malesza (sopran i skrzypce), Roksana Wardenga (alt), Pavlo Tokar (tenor), Szymon Kobyliński (bas), Adam Eibin (organy).

Na godzinę przed koncertem serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne organizowane przez naszą Izbę na IV piętrze budynku Filharmonii Śląskiej, gdzie w specjalnie dla nas przygotowanej kameralnej sali prób oprócz bankietowego poczęstunku oczekiwać będą na Państwa również zamówione bilety.

W celu wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu artystycznym prosimy o zgłoszenia na adres: biuro@oirp.katowice.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz liczby zamówionych biletów. Uwaga! O udziale w koncercie decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena biletu dla radców prawnych i ich osób towarzyszących wynosi tylko 30zł!!! Po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji prosimy o dokonanie płatności przelewem na rachunek bankowy OIRP Katowice:

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE