2024-03-06 | EGZAMIN RADCOWSKI

Bezpłatne szkolenie z programu Lex w wersji dedykowanej na egzamin radcowski

Szanowni Państwo

Ministerstwo Sprawiedliwości ustaliło datę przeprowadzenia egzaminów zawodowych radcowskich i adwokackich, które odbędą się w dniach 23-26 kwietnia 2024 r. Podczas egzaminu zdający będą mogli skorzystać z programu LEX w wersji dedykowanej na egzamin.

Wersja ta różni się od standardowej wersji LEX-a, dlatego zapraszamy na bezpłatne szkolenie z jej obsługi.

Bezpłatne szkolenie online odbędzie się w dwóch terminach do wyboru:

19.03.2024 r. (wtorek) godz. 17.00

20.03.2024 r. (środa) godz. 8.00

Podczas szkolenia pokażemy, jak korzystać z programu LEX w wersji egzaminacyjnej. Będzie także możliwość zadania pytań prowadzącemu i wyjaśnić wątpliwości.

W imieniu Wolters Kluwer Polska serdecznie bardzo proszę o udostępnienie tej wiadomości wszystkim potencjalnie zainteresowanymi uczestnikom. Szkolenie będzie prowadzone przez Aleksandra Kurdziela - trenera Dział Szkoleń Produktowych Wolters Kluwer Polska.

Link do zapisów na szkolenie:

Weronika Śpiewak-Klepacka

starszy specjalista ds. marketingu i projektów internetowych

Wolters Kluwer Polska sp. z o.o.