Kurs Legal English 2022 - zajęcia dla aplikantów radcowskich

Krajowa Izba Radców Prawnych zaprasza aplikantów radcowskich ze wszystkich Okręgowych Izb Radców Prawnych do udziału w kursie prawniczego języka angielskiego Legal English 2022, które prowadzi dr Stephen Terrett. Kurs koncentruje się na tematyce angielskiego prawa umów.Zajęcia odbywają się do końca roku 2022 (z wyłączeniem sierpnia) w formie online za pośrednictwem platformy szkoleniowej Krajowej Izby Radców Prawnych https://e-kirp.pl/. W załączeniu szczegółowy harmonogramem zajęć.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o materiały autorskie przygotowane przez prowadzącego, a każda z lekcji potrwa 90 minut. Wszystkie z powyższych sekcji będą nagrywane i udostępnione na platformie szkoleniowej KIRP do końca stycznia 2023 roku. Lekcja, która odbyła się 22 marca br. jest już dostępna do obejrzenia w zakładce "Powtórka z zajęć Legal English 2022". Obecnie trwają już zapisy na lekcję, która odbędzie się 12 kwietnia br.


Prowadzący - Dr Stephen Terrett jest kierownikiem i starszym wykładowcą British Law Centre, które powstało w wyniku współpracy między Uniwersytetem Warszawskim i Uniwersytetem w Cambridge w 1992 r. i działa przy Wydziale Prawa i Administracji UW. Pracuje także jako Of-Counsel w kancelarii Spaczyński, Szczepaniak i Wspólnicy S.K.A., gdzie świadczy usługi doradztwa prawnego w zakresie prawa angielskiego. Mieszka w Polsce od 1998 r. W tym okresie pracował m.in. w Trybunale Konstytucyjnym, wykładał w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, a także prowadził kursy dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Współpracował także z licznymi kancelariami prawnymi oraz z ministerstwami w zakresie prawa angielskiego i europejskiego.


Zgłoszenia:

Zgłoszenia dokonujemy za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego na platformie e-KIRP https://e-kirp.pl/ w kursie Legal English 2022 (po uprzedniej rejestracji konta).


Liczba miejsc dla każdej ze wskazanych w harmonogramie sekcji jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Za uczestnictwo w minimum ośmiu sekcjach kursu językowego Legal English w czasie rzeczywistym aplikant otrzyma certyfikat uczestnictwa.Problemy techniczne związane z funkcjonowaniem platformy e-KIRP powinny być zgłaszane za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: platforma.e-kirp@kirp.pl

ZAŁĄCZNIKI:

obraz_-1.png (rozmiar: 22.88 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE