VI edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

Rusza VI edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

 

     Już w czwartek 1 marca rozpoczyna się rejestracja uczestników VI edycji Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich. Do 31 marca zarejestrować się mogą trzyosobowe zespoły złożone z aplikantów radcowskich tej samej Okręgowej Izby Radców Prawnych. Aby zarejestrować zespół należy wejść na stronę http://turniej.kirp.pl Strona będzie dostępna od 1 marca od godz. 10:00.

Po rejestracji każdy uczestnik musi przejść kurs e-learningowy „Negocjacje prawników - praktyczny przewodnik dla radców prawnych” dostępny na stronie http://turniej.kirp.pl i pobrane z platformy e-learningowej zaświadczenie  o przebyciu kursu dołączyć do dnia 7 kwietnia na stronę turnieju.

Etap półfinałowy – quiz negocjacyjny online – odbędzie się 14 kwietnia 2018r. o godz. 12:00.

Finał turnieju odbędzie się w maju w siedzibie KIRP w Warszawie (data zostanie podana w późniejszym terminie). Szczegółowe informacje dotyczące Turnieju oraz Regulamin dostępne są na stronie Turnieju http://turniej.kirp.pl

     Turniej negocjacyjny dla Aplikantów Radcowskich to projekt przygotowany przez Krajową Radę Radców Prawnych doskonalący umiejętności negocjacyjne w zawodzie. W jury turnieju zasiadają m.in.: Prezes KIRP Maciej Bobrowicz, prof. Zbigniew Ćwiąkalski, sędzia Trybunału Konstytucyjnego, sędzia w stanie spoczynku Jerzy Stępień oraz prof. Stanisław Sołtysiński. W dotychczasowych edycjach turnieju wzięło udział kilkaset aplikantów radcowskich. Do tej pory najlepszymi negocjatorami okazali się aplikanci z Krakowa, którzy aż 5-krotnie zwyciężyli w turnieju.

Udział w Turnieju rozwija przede wszystkim zdolności komunikacyjne i umiejętności interpersonalne, co jest szczególnie ważne w wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Pozwala nie tylko realizować cel klienta, jakim jest bezpieczne funkcjonowanie w obrocie prawnym, ale też wpływa na zwiększenie naszej konkurencyjności  rynkowej. Przy stale wzrastającej świadomości społecznej i prawnej społeczeństwa dodatkowe narzędzia w ręku profesjonalnego prawnika są bardzo cenne - podkreśla Zbigniew Tur, Wiceprezes KRRP

ZAŁĄCZNIKI:

turniej-negocjacyjny-vi-edycja.pdf (rozmiar: 54.21 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE