2024-01-23 | Aktualności; Mediacja

Webinar ”Szef w roli mediatora- rozwiązywania konfliktów w zespole”

Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy organizuje webinar pt :

Szef w roli mediatora- rozwiązywania konfliktów w zespole”

Termin szkolenia

30  styczeń 2024 r. wtorek  od godź. 17,30- 19.45

3 godziny lekcyjne

Miejsce szkolenia

on-line na platformie ZOOM, przed szkoleniem uczestnicy otrzymają link do szkolenia

Cena szkolenia

Koszt: 150 zł. brutto,

OCZEKIWANE EFEKTY SZKOLENIA:

·        Przełożony zna i potrafi zastosować sprawdzone metody działania w sytuacjach sporów i konfliktów między pracownikami.

·        Przełożony potrafi wejść w rolę mediatora i umiejętnie identyfikować potrzeby i interesy stron konfliktu.

·        Przełożony potrafi wspierać strony konfliktu w kreatywnym poszukiwaniu rozwiązania sporu.

·        Przełożony potrafi zna i potrafi zastosować odpowiednie narzędzia komunikacyjne i asertywne w celu zaangażowania stron sporu do wypracowania rozwiązania.

Szef w roli mediatora- rozwiązywanie konfliktów w zespole - Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy (oirp.bydgoszcz.pl)

Serdecznie zapraszam

Kierownik Ośrodka Mediacji przy OIPR  w Bydgoszczy