2023-12-14 | Aktualności; Po godzinach

INTEGRA INFO -Ostatni moment, czyli.. SKIMIL 2024 zbliża się !

Zapraszamy wszystkich prawników i ich rodziny do udziału w sportowym wydarzeniu narciarskim i snowboardowym SKIMIL CUP 2024 w Rzykach na stoku Czarny Gron w dniach 12-14 stycznia 2024. To możliwość integracji nie tylko w sosie własnym a więc wyłącznie ze środowiskiem radcowskim, ale także z lekarzami , farmaceutami i adwokatami.
Jeszcze tylko do dnia 16.12.2023 /lub wcześniejszego wyczerpania się miejsc/ istnieje możliwość zakupu pokoi w Hotelu Czarny Groń na hasło SKIMIL 2024 . Należy kontaktować się bezpośrednio z menadżerem hotelu p. Ewą Skowron. Po tym terminie ostatnie wolne miejsca objęte promocją i rezerwacją zostaną wystawione do sprzedaży po normalnych cenach sezonowych.
Noclegi /tylko do 16.12.23/ - cena z upustem pokrywamy we własnym zakresie. Karnety również zakup własny po obniżonej cenie dla uczestników wydarzenia.
Termin zgłaszania się do zawodów to 2 stycznia 2024 r.
Rejestrujemy się przez formularz google -wejście przez podany na plakacie adres i poniżej;
Wpisowe:
Studenci zaznaczają w formularzu okienko stażysta albo aplikant w zależności od kierunku studiów.
Wpisowe wynosi :
- 350 zł – obejmuje uczestnictwo w zawodach, posiłek na stoku i bankiet,
- 280 zł – stażyści, aplikanci, studenci, dzieci od 14 roku życia,
- 250 zł – osoby towarzyszące na bankiecie nie uczestniczące w zawodach
Wpłaty wpisowego na konto:
Polskie Stowarzyszenie Narciarskie Lekarzy POLSKIMED
Termin wpłaty do dnia 2 stycznia 2024 r.
W przypadku dokonania zgłoszenia po terminie wpisowe wzrasta o 50 zł.
W ramach zawodów przewiduje się poniższe konkurencje narciarskie:
piątek - slalom -godz.17.00, z kolacją na stoku
sobota - slalom gigant godz.9.00, - snowboard, slalom równoległy
- konferencja naukowa od ok.16.00-17
- bankiet od godz. 20.00 /przewidziana degustacja napoi wysokoenergetycznych/
niedziela - zawody narciarskie dla dzieci godz.10.00
Dzieci wg umiejętności mogą brać udział w zawodach przewidzianych w piątek i sobotę/będą wtedy odrębnie sklasyfikowane/.
Zapraszamy !