2023-07-06 | Aktualności

Nasze święto!

6 lipca – Dzień Radcy Prawnego

Szanowne i Szanowni,

z okazji Dnia Radcy Prawnego życzymy Wam nie tylko sukcesów na wszelkich polach prawniczych, ale też doskonałego balansu pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym! Jednocześnie dziękujemy za Waszą codzienną służbę prawu i obywatelom. Nie zapominajmy, że dzięki radcom prawnym tysiące Polaków każdego dnia mają zapewnione wsparcie i opiekę prawną, nawet w najtrudniejszych życiowych sytuacjach. To dzięki Waszej pracy zawód radcy prawnego wciąż zyskuje na znaczeniu i społecznym uznaniu. To każdy z nas, bez względu na specjalizację i sposób wykonywania zawodu, jest wizytówką radcowskiego środowiska.

Nasze święto to zatem najlepszy czas, aby przypomnieć wszystkim krajanom o tym, jak istotną rolę w społeczeństwie pełnią radcowie prawni. W tym szczególnym dniu zapraszamy Was do wsparcia działań, które pomogą rozpowszechnić wiedzę o naszym zawodzie.

Od 6 lipca proponujemy w naszej cyfrowej komunikacji wprowadzić unikalne hasztagi. Oznaczajmy nasze posty i wszystkie zawodowe treści hasztagiem #radcaprawny, dzięki czemu odbiorcy informacji w internecie łatwiej natrafią na wszystkie materiały publikowane przez radców prawnych, a my będziemy mogli się przekonać jak silnym głosem dysponujemy w przestrzeni publicznej.

Z okazji Dnia Radcy Prawnego przygotowane zostały okolicznościowe grafiki. W tym wyjątkowym dniu zmieńmy zdjęcie profilowe albo zdjęcie w tle w naszych mediach społecznościowych. Bądźmy dumni z naszej profesji i niech nasi znajomi, klienci zobaczą tę dumę i drzemiącą w niej siłę. Bo przecież dobrze być radcą prawnym!

Wszystkie niezbędne materiały znajdziecie w załącznikach do niniejszego postu. Dołączajcie i informujcie, co radca prawny może zrobić dla każdego obywatela.

I samych serdeczności z okazji naszego wspólnego święta!

zdjecie-profilowe-facebook-linkedin-twitter.jpg (rozmiar: 26.04 KB) pobierz
zdjecie-w-tle-facebook.jpg (rozmiar: 52.79 KB) pobierz