2022-08-31 | Aktualności; Po godzinach

Piknik Radców Prawnych - ważne informacje

Szanowne i Szanowni,

tegoroczny Piknik Radców Prawnych już za trzy dni, czas więc na przekazanie ważnych informacji praktycznych.

 

INFORMACJE DLA WSZYSTKICH:

Dzięki ogromnemu zainteresowaniu Piknikiem i dobrej współpracy ze Śląskim Wesołym Miasteczkiem wejście na teren Legendii będzie możliwe już od godziny 10:00! Zabawę kończymy o godzinie 20:00. W każdej otwartej kasie dostępne będą listy imienne uczestników Pikniku. Wystarczy podać w kasie nazwisko zamawiającego bilety, aby otrzymać zamówią ilość wejściówek wraz z opaskami na rękę.

UWAGA, prosimy pamiętać, że tylko z opaską na ręce można będzie wejść do strefy piknikowej i wziąć udział w losowaniu (na opaskach zmieszczone są numery, które wezmą udział w losowaniu nagród), a także skorzystać z bezpłatnego parkingu. Opaski zatem należy zachować do samego końca imprezy.

Przypominamy, iż każdy z uczestników zobowiązany jest do zapoznania się z Regulaminem porządkowym Legendii oraz regulaminami poszczególnych urządzeń i jest zobowiązany do bezwzględnego przestrzegania ich postanowień. Legendia zastrzega, że funkcjonowanie poszczególnych urządzeń uzależnione jest od warunków atmosferycznych.

 

INFORMACJE DLA ZMOTORYZOWANYCH:

Legendia udostępnia nam bezpłatny parking (wjazd od ul. Złotej w Katowicach). Aby móc skorzystać z bezpłatnej opcji parkowania należy za przednią szybą pojazdu umieścić białą kartkę z napisem Piknik Radców Prawnych i takie właśnie hasło trzeba podać przy wjeździe na parking. Bezpłatny wyjazd będzie możliwy po okazaniu opaski piknikowej.

UWAGA: liczba miejsc parkingowych jest ograniczona a zainteresowanie Piknikiem bardzo duże, dlatego uprzejmie prosimy wszystkie osoby, które mają możliwość dojechania do Legendii komunikacją miejską o skorzystanie z takiej opcji.

 

BIESIADA:

- od godziny 14:00 do 17:00 zapraszamy do strefy piknikowej na biesiadę (UWAGA: liczba miejsc przy ławostołach jest ograniczona, dlatego prosimy o przygotowanie alternatyw piknikowych: maty, koce i obrusy piknikowe będą mile widziane),

- ok. godziny 16:00 odbędzie się losowanie okolicznościowych nagród,

- w strefie piknikowej najmłodszych uczestników Pikniku zapraszamy do zabawy z animatorami, którzy specjalnie dla nas przygotowali moc atrakcyjnych zabaw.

 

Szanowne i Szanowni,

dziękujemy za ogromne zainteresowanie Piknikiem, będzie nas wspaniała grupa, której liczebność przerosła najśmielsze oczekiwania. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, aby dostęp do wszelkich atrakcji był możliwie szybki i bezproblemowy, liczymy jednak na Waszą wyrozumiałość, gdyby wystąpiły niewielkie odstępstwa czasowe od przedstawionego powyżej planu.

 

Do zobaczenia w Legendii!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE