2019-01-29 | Aktualności

VII edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

W piątek 1 lutego rozpoczyna się rejestracja uczestników VII edycji Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich. Do 28 lutego rejestrować się mogą trzyosobowe zespoły złożone z aplikantów radcowskich z tej samej Okręgowej Izby Radców Prawnych.

Aby zarejestrować zespół należy wejść na stronę http://turniej.kirp.pl/ . Strona dostępna będzie od 1 lutego od godz. 10:00

 

Po rejestracji każdy uczestnik musi przejść kurs e-learningowy „Negocjacje dla prawników – praktyczny przewodnik dla radców prawnych”, dostępny na stronie http://turniej.kirp.pl/ i pobranie z platformy e-learningowej zaświadczenie o przebyciu kursu dołączyć do dnia 10 marca na stronie turnieju.

Etap półfinałowy – quiz negocjacyjny online – odbędzie się 16 marca o godz. 12:00.

Finał Turnieju odbędzie się 11 maja w siedzibie KIRP w Warszawie.

Szczegółowe informacje dotyczące Turnieju oraz Regulamin dostępne są na stronie Turnieju http://turniej.kirp.pl/

Turniej Negocjacyjny dla Aplikantów Radcowskich to projekt przygotowany przez Krajową Radę Radców Prawnych doskonalący umiejętności negocjacyjne w zawodzie. W jury turnieju zasiadają: Prezes KIRP Maciej Bobrowicz, prof. Zbigniew Ćwiąkalski, sędzia Trybunału Konstytucyjnego , sędzia w stanie spoczynku Jerzy Stępień, prof. Stanisław Sołtysiński oraz r.pr. Waldemar Koper. W dotychczasowych edycjach turnieju wzięło udział kilkuset aplikantów radcowskich. Do tej pory najlepszymi negocjatorami okazali się aplikanci z Krakowa, którzy aż 6-krotnie zwyciężyli w turnieju.

Udział w Turnieju rozwija przede wszystkim zdolności komunikacyjne i umiejętności interpersonalne, co jest szczególnie ważne w wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Pozwala nie tylko realizować cel klienta, jakim jest bezpieczne funkcjonowanie w obrocie prawnym, ale też wpływa na zwiększenie naszej konkurencyjności rynkowej. Przy stale wzrastającej świadomości społecznej i prawnej społeczeństwa dodatkowe narzędzia w ręku profesjonalnego prawnika są bardzo cenne – podkreśla Zbigniew Tur, Wiceprezes KRRP.

ZAŁĄCZNIKI:

plakat-turniej.pdf (rozmiar: 135.78 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE