20.07.2022 r. godz. 15:00 Prawo holdingowe w praktyce - czy warto skorzystać z nowych przepisów?

DANE TELEADRESOWE SZKOLENIA:

Wolters Kluwer Polska zaprasza na bezpłatne szkolenie online:

Prawo holdingowe w praktyce – czy warto skorzystać z nowych przepisów?

W ciągu kilku najbliższych miesięcy grupy kapitałowe będą musiały zdecydować, czy korzystanie z nowych przepisów będzie dla nich korzystne i czy opłaca im się dokonywać formalnej rejestracji grupy spółek w KRS.

Niniejsze szkolenie ma na celu przybliżyć nowe przepisy zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej, aby pomóc przedsiębiorcom w podjęciu tych decyzji.

Podczas szkolenia omówimy:

• Jakie są główne założenia nowych przepisów i jakie obowiązki nakładają na spółki dominujące, zależne oraz członków zarządów tych spółek; • Jakie są zalety i wady stosowania nowych przepisów oraz jakie ryzyka się z nimi wiążą;

• W jaki sposób ocenić, czy warto zarejestrować grupę spółek w KRS i jakie elementy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu tej decyzji.

ZAPISY >>

https://lrpoland.wolterskluwer.com/prawo-holdingowe-w-praktyce?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=WKPL_LEG_ACQ_LAT-WEB-POT-nowelizacja-ksh-06-22-TOFU_LFM/COM0122003_KEM020&utm_term=google-cpc&utm_content=eta&gclid=EAIaIQobChMI-J6J3_L3-AIV55BoCR1CsQJIEAAYASAAEgKBVvD_BwE

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE