28 kwietnia 2022r. godz. 18:00-19:45 Oferta ubezpieczenia cyber dla radców prawnych

DANE TELEADRESOWE SZKOLENIA:

Krajowa Izba Radców Prawnych we współpracy z Willis Towers Watson (WTW), brokerem ubezpieczeniowym obsługującym Izbę, zaprasza na bezpłatne webinarium dotyczące zagrożeń cybernetycznych i ich skutków dla funkcjonowania kancelarii prawnych oraz możliwości ubezpieczenia od ryzyk z tym związanych.

Webinarium adresowane jest tylko do radców prawnych.

Szkolenie oraz prezentację dedykowanej uczestnikom spotkania oferty przygotowanej przez Lloyd’s Insurance Company S.A., wspieranej przez cieszącą się międzynarodową renomą i bogatym doświadczeniem instytucję ubezpieczeniową–rynek Lloyd’s of London, przeprowadzą Michał Molęda, dyrektor Underwritingu, wiceprezes zarządu Leadenhall Insurance S.A., Tomasz Domalewski, dyrektor sprzedaży Leadenhall Insurance S.A., Katarzyna Piela, dyrektor departamentu Finex Willis Towers Watson Polska i Jakub Płócienniczak, Senior Broker Willis Towers Watson Polska.

Webinarium odbędzie się 28 kwietnia 2022 r., w godz. 18.00–19.45, uczestnictwo w nim daje 4 punkty liczone do obowiązku doskonalenia zawodowego.

Udział w webinarium wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie: https://szkolenia.kirp.pl/details.aspx?szk=357&typ=1

Do uczestnictwa w webinarium niezbędna jest instalacja programu Zoom do pobrania z https://zoom.us/download#client_4meeting

W przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem +48 667 141 716 lub mailowo: szkolenia@kirp.pl

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE