Pomoc prawna dla uchodźców / szkolenie nt. udzielania pomocy prawnej z zakresu prawa migracyjno-azylowego

DANE TELEADRESOWE SZKOLENIA:

W związku z kryzysem afgańskim i mającymi miejsce oraz spodziewanymi w najbliższej przyszłości wydarzeniami, które mogą powodować konieczność udzielania pomocy prawnej dla uchodźców z tego kraju, informujemy, że Komisja Zagraniczna i Komisja Praw Człowieka KRRP zaprasza na szkolenie nt. udzielania pomocy prawnej z zakresu prawa migracyjno-azylowego, które odbędzie się dnia 9.09.2021 r. w godzinach 18:00-20:00.

Szkolenie poprowadzi dla nas radca prawny Adam Chmura – członek Komisji Zagranicznej i Praw Człowieka Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i ekspert z zakresu prawa migracyjno-azylowego.

Szkolenie poprzedzone zostanie spotkaniem informacyjnym wyznaczonym na godz. 17:30 i dotyczącym możliwości aktywnego włączenia się radców prawnych i aplikantów radcowskich w udzielanie pomocy pro bono na rzecz uchodźców.

Spotkanie prowadzone będzie przez przedstawicieli KIRP oraz organizacji pozarządowych.

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane takimi działaniami osoby.

Link do spotkania oraz szkolenia zostanie przesłany na adresy mailowe osób, które zarejestrują się wcześniej za pomocą formularza dostępnego w podanym poniżej linku: https://www.webankieta.pl/ankieta/659524/spotkanie-informacyjne-i-szkolenie-nt-mozliwosci-wlaczenia-sie-w-pomoc-uchodzcom-afganskim9-wrzesnia-2021.html

Za udział w szkoleniu każdy radca prawny otrzyma 6 punktów szkoleniowych.

W razie pytań lub wątpliwości z Państwa strony, zapraszamy do kontaktu pod adresem email: komisjazagraniczna@kirp.pl

Zachęcamy Państwa serdecznie do udziału w wydarzeniu oraz zgłaszania gotowości udzielenia pomocy prawnej pro bono osobom, które potrzebują jej w tej chwili najbardziej.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE