Zaproszenie na praktyczne szkolenia dla prawników z prowadzącymi ze Stanów Zjednoczonych

DANE TELEADRESOWE SZKOLENIA:

Szanowni Państwo,

Center For American Studies działające we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, zaprasza członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach (w tym aplikantów) do udziału w dwóch synchronicznych i certyfikowanych szkoleniach ze światowej klasy prowadzącymi ze Stanów Zjednoczonych.

Oba czerwcowe szkolenia mają format weekendowy (umożliwiają tym samym udział osobom pracującym na pełen etat w tygodniu).

1. Szkolenie Legal Drafting in English Made Easy! (11-13 czerwca)

• Cel szkolenia: Uczestnicy nauczą się jak sporządzać anglojęzyczne dokumenty prawne (pisma procesowe i nieprocesowe oraz umowy) oraz opanują narzędzia i techniki niezbędne do precyzyjnego posługiwania się prawniczym językiem angielskim.

• Prowadzący: J. Patrick Higgins (badacz prawa z USA, absolwent George Mason University, autor i redaktor licznych tekstów prawniczych).

Termin na rejestrację z 40% rabatem dla członków Izby: 26 maja (wówczas cena to jedyne 299 PLN).Cena regularna to 499 PLN.

W celu zgłoszenia uczestnictwa, prosimy o wypełnienie następującego formularza: https://forms.gle/ts21zywnnHv2aVUA7

 

2. Szkolenie Business English and Professional Communication Made Easy! (18-20 czerwca)

• Cel szkolenia: Uczestnicy opanują terminologię niezbędną w komunikacji profesjonalno-biznesowej oraz nabędą umiejętności wymagane do skutecznego przeprowadzania rozmów i spotkań z klientami, partnerami, współpracownikami i podwładnymi. Uczestnicy nauczą się składać profesjonalnie oferty i propozycje oraz tworzyć służbowe plany. Ponadto Uczestnicy opanują także sztukę dyskutowania na temat spraw wynagrodzeń i finansów oraz reagowania na (trudnych) klientów i partnerów w negocjacjach.

• Prowadzący: J. Patrick Higgins (j.w.) oraz Camilla Higgins (native speaker i profesjonalny lektor Business English wyspecjalizowany w pracy z prawnikami).

• Termin na rejestrację z 35% rabatem dla członków Izby: 2 czerwca (wówczas cena to jedyne 259 PLN). Cena regularna to 399 PLN.

 W celu rejestracji, prosimy o wypełnienie następującego formularza: https://forms.gle/tB1oVP29V6tiycQe6

www.cfaspoland.org

 

 

 

 

 

 

ZAŁĄCZNIKI:

business-english-and-professional-communication-oferta.pdf (rozmiar: 268.21 KB) pobierz
legal-drafting-in-english-oferta.pdf (rozmiar: 245.52 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE