2022-03-07

Radca prawny

American Heart of Poland S.A.

Obowiązki: 1. Przygotowywanie i analiza umów związanych z bieżącą działalnością operacyjną (w tym umowy dostaw wyrobów medycznych; produktów leczniczych; sprzętu medycznego; o roboty budowlane; o świadczenie usług); 2. Przygotowywanie informacji prawnych i opinii prawnych w zleconych tematach związanych z bieżącą działalnością operacyjną; 3. Przygotowywanie wybranych dokumentów korporacyjnych; 4. Udział i prowadzenie wybranych procesów M&A; 5. Bieżąca obsługa umowy kredytu konsorcjalnego i związanych z nią zabezpieczeń; 6. Udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism, analiz lub opinii prawnych związanych z bieżącą działalnością Grupy kapitałowej; 7. Obsługa prawna spółki z zakresu prawa medycznego, w szczególności: a. Dokonywanie zmian we wpisie do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą, dostosowanie wpisów w księgach rejestrowych do aktualnie obowiązujących przepisów i wymogów NFZ; b. Reprezentowanie Spółki w toku postępowań konkursowych przez NFZ (sporządzanie protestów, odwołań od rozstrzygnięć konkursowych, a także skarg do WSA i NSA); c. Przygotowanie i reprezentacja spółki w toku postępowań kontrolnych prowadzonych przez NFZ oraz inne organu władzy publicznej w tym Najwyższą Izbę Kontroli; d. Przygotowywanie projektów umów z personelem medycznym i kontrahentami; e. Sporządzanie wniosków o interpretację przepisów do NFZ; f. Bieżące monitorowanie zmian w przepisach sektorowych; g. doradztwo prawne z zakresu prawa medycznego określonego powyżej; h. sporządzanie opinii prawnych projektów umów i pism z zakresu prawa medycznego ; i. reprezentacja przed osobami trzecimi, sądami, organami administracji i innymi instytucjami w zakresie prawa medycznego określonym powyżej; Wymagania: • Tytuł radcy prawnego; • Minimalnie 2-letnie doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi prawnej dużych przedsiębiorców; • Doświadczenie w zakresie obsługi prawnej podmiotów wykonujących działalność leczniczą; • Dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu; Oferujemy: • Umowę o pracę lub umowę o świadczenie usług; • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji; • Możliwość rozwoju zawodowego; • Pracę w przyjaznym zespole; • Pakiet benefitów i niezbędnych narzędzi pracy.

ZAŁĄCZNIKI:

american-heart-of-poland-oferta-pracy.pdf (rozmiar: 163.18 KB) pobierz

zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE