2023-06-01 | Aktualności; Po godzinach; Klub Seniora

Piknik Radców Prawnych

UWAGA! ZGŁOSZENIA NA PIKNIK ZBIERAMY DO 28.06.2023R. DO GODZ. 12:00

 

 

Najlepsze życzenia dla wszystkich dzieci radców prawnych z okazji ich dzisiejszego święta! I z tej okazji mamy przyjemność ogłosić, że tegoroczny rodzinny Piknik Radcowski odbędzie się ponownie w Legendii 1 lipca 2023 r.!

 

 

UWAGA! ZGŁOSZENIA NA PIKNIK ZBIERAMY DO 28.06.2023r. DO GODZ. 12:00

Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko to dla dzieci niezmiennie atrakcja numer 1 na Górnym Śląsku i zarazem największy tematyczny park rozrywki w Polsce! Od blisko 60 lat zapewnia doskonałą zabawę gościom w każdym wieku. Na 26 hektarach, w pięknym otoczeniu zieleni i w sąsiedztwie klimatycznego jeziora, zlokalizowanych jest ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają atrakcje znane i lubiane: diabelski młyn (Legendia Flower), duże samoloty (Dream Flight Airlines) czy filiżanki (Tea Cups), jak również nowości: Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 m, zapierający dech w piersiach Lech Coaster – nagrodzony tytułem Best Coaster 2017 w Europie, Bazyliszek – jedyna taka w Polsce rodzinna atrakcja typu „Interactive Dark Ride” oraz jedna z najnowocześniejszych na świecie. Bazyliszek nie ma limitu wieku i wzrostu, dlatego pozwala na fantastyczną zabawę gościom w każdym wieku. Nowością z 2020 jest Dolina Jagi, wodna rodzinna atrakcja typu „rapid river”, która cieszy się popularnością wśród młodszych, jak i starszych gości parku. To tutaj można wyruszyć w wyprawę rwącym potokiem w miedzianym kociołku Jagi i odkryć największe tajemnice Legendii, które przez lata skrywała Dolina Jagi. Przekraczając próg Legendii, przeniesiecie się do magicznego świata zabawy, w którym motywem przewodnim są legendy, baśnie i opowiadania. Odkryjecie tu legendę o Skarbniku – śląskim, dobrym duchu kopalni, Lechu – legendarnym twórcy państwa polskiego, kwiecie paproci, strasznym Bazyliszku i wiele innych historii, dzięki czemu zostaną w pamięci na dłużej, zapewnią moc wrażeń i dużo radości.

Atrakcje Legendii to jednak nie wszystko, co czeka na radców prawnych tego dnia. W ramach naszej imprezy zapraszamy do specjalnie wydzielonej strefy piknikowej, gdzie od rana do późnych godzin popołudniowych serwowane będą piknikowe pyszności, grillowane i gotowane, słodkie i kwaśne, mięsne i wegetariańskie. Nie zabraknie też napitków dla dużych i małych, a ponadto o wyznaczonej godzinie odbędzie się loteria fantowa, na której będzie można wygrać zabawne, ale i atrakcyjne nagrody.

W Pikniku Radców Prawnych mogą tradycyjnie wziąć udział radcy prawni oraz aplikanci radcowscy zrzeszeni w OIRP w Katowicach wraz z rodzinami. Koszt udziału w Pikniku to 30 zł od osoby dorosłej, dzieci oraz wnuki radców i aplikantów biorą w nim udział bez opłat, jeśli nie ukończyły 18 roku życia. Każdy radca prawny lub aplikant może zaprosić jedną osobę dorosłą.

Plan dnia przedstawia się następująco:

- 10:00 – 20:00 – dostęp do wszystkich atrakcji Legendii,

- 10:00 – 18:00 – biesiada w Strefie Piknikowej Radców Prawnych

- 16:00 – loteria fantowa

Z uwagi na wyjątkowość miejsca, w którym organizowany jest piknik, informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona, a także konieczne jest wprowadzenie następujących zasad rejestracji zgłoszeń:

- przesłanie maila zgłoszeniowego na adres: informator@oirp.katowice.pl z podaniem ilości osób dorosłych i dzieci oraz potwierdzeniem uiszczenia opłaty za uczestnictwo osób dorosłych na konto OIRP Katowice dostępne na naszej stronie internetowej

- otrzymanie potwierdzenia rejestracji,

- w dniu Pikniku zapraszamy osoby zmotoryzowane na parking przy ul. Złotej, na który wjazd zapewni przesłane w mailu z potwierdzeniem hasło,

- położenie Legendii zapewnia również znakomity dojazd środkami komunikacji miejskiej (tramwaj i autobus).

W razie ewentualnych pytań prosimy o kierowanie pytań na adres: informator@oirp.katowice.pl.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO PIKNIKOWANIA!

Dziekan Rady OIRP w Katowicach

r.pr. Katarzyna Jabłońska

ZAŁĄCZNIKI:

zasady-uczestnictwa-czlonkow-samorzadu-radcowskiego-w-imprezach-integracyjnych-organizowanych-i-dofinansowywanych-przez-oirp-katowice.pdf (rozmiar: 112.5 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE