2023-04-13 | Aktualności; Po godzinach

XXVII Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników 19-21 maja2023r.

Katowice 12.04.2023 r.

Szanowni Państwo,
W imieniu  Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mamy przyjemność zaprosić prawników     wszystkich profesji i studentów prawa do wzięcia udziału w:
XXVII Tenisowych Mistrzostwach Polski Prawników.

Mistrzostwa odbędą się w dniach od    19-21   maja   2023    r. na malowniczo położonych Kortach Tenisowych „Sport Park Budowlani” w Parku Śląskim w Chorzowie na ośmiu kortach ziemnych.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:
 panowie :     open, +35, +45, +55, +65, gra podwójna, pocieszenia
 panie : open, +35, gra podwójna,
 gra mieszana,
 goście,
 studenci prawa. Liczba zawodników jest nieograniczona.
Z okazji kolejnej edycji Tenisowych Mistrzostw Polski Prawników organizatorzy serdecznie zapraszają tenisistów wraz z osobami towarzyszącymi oraz kibiców do udziału w turnieju i kibicowania. W trakcie turnieju zaplanowane jest tradycyjne już losowanie nagród w sobotni
wieczór podczas imprezy integracyjnej.
Wszystkich   przedstawicieli   zawodów   prawniczych,   a   w   tym   roku   także   studentów   prawa, zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 10   maja   2023   r.   godz.18.00    na   poniższy   adres   mailowy   w   formie   wypełnionego
formularza wraz z potwierdzeniem uiszczenia wpisowego:
informator@oirp.katowice.pl

Losowanie gier odbędzie się dnia 18.05.2020 r.

Koszt wpisowego: – 320,00 zł, a dla aplikantów i studentów prawa – 190 zł.

Wpłaty wpisowego można dokonać na rachunek bankowy naszego partnera imprezy:
Firma Usługowa "Button" Maciej Guzik
ul. Łączna 3/12 40-236 Katowice
Konto:  36 1140 2004 0000 3102 6343 1296
Zarówno   w   zgłoszeniu     jak   i   na   przelewie   prosimy   zamieścić   dopisek   „Turniej   tenisowy
prawników”.

W ramach wpisowego między innymi:
1/ dwie imprezy integracyjne:
- piątek 19.05. - grill party ok. godz. 21.00 na kortach tenisowych  w Chorzowie, al. Sportowa 1
-   sobota   20.05   -   player's   party   ok.   godz.   21.00
 w   restauracji   Amfora   w   Katowicach, ul. Francuska 1 a,
2/ w sobotę obiad
3/ obsługa sędziowska, puchary, medale i dyplomy
4/ nagrody losowane pośród wszystkich uczestników turnieju

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:
pzarzecki@kancelariazarzecki.pl    ; maciej.czajkowski@gcmc.pl​

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw zostaną zamieszczone na stronie Okręgowej Izby Radców   Prawnych   w   Katowicach   w   zakładce   "Dla   Radców   –   po   godzinach"   i   profilu facebookowym – OIRP w Katowicach.

Wszystkich tenisistów-prawników oraz studentów prawa zachęcamy do udziału w Turnieju, a   entuzjastów   tej   szlachetnej   dyscypliny   do   udziału   w   charakterze   kibiców      i   wspierania zawodników podczas sportowych zmagań. Na uczestników jak zawsze czekają niespodzianki.
Organizatorzy gwarantują piękną pogodę, wysoki poziom rozgrywek, dobrą zabawę i integrację zawodową.
Jednocześnie informujemy, że gry rozpoczynają się od piątku godziny 10.00, dlatego wszelkie prośby, co do terminu gier w tym dniu prosimy sygnalizować w formularzach zgłoszeniowych do turnieju.

Komitet Organizacyjny TMPP

formularz-kwestionariusz-osobowy-tmpp-05-2023.doc (rozmiar: 83 KB) pobierz
xxvii-tenisowe-mistrzostwa-2023.jpg (rozmiar: 4075.25 KB) pobierz
informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-tmpp-2023.doc (rozmiar: 38.5 KB) pobierz