2023-04-02 | Aktualności; Po godzinach; Klub Seniora

BYK w Teatrze Śląskim

Monodram Szczepana Twardocha, autora, m.in. Morfiny, Króla i Pokory, w tylko trzech spektaklach w Teatrze Śląskim! Mamy dla Was bilety na trzeci z nich!

Szanowne i Szanowni, 

30 maja 2023 r. zapraszamy na kolejną odsłonę kulturalnych spotkań integracyjnych - tym razem do Teatru Śląskiego, gdzie na radców prawnych i aplikantów czeka nie lada gratka!

„Byk” to drugi po „Pokorze” tekst dramatyczny Szczepana Twardocha, autora wielu bestsellerowych powieści, których akcja nigdy nie omija Górnego Śląska. Bohaterem najnowszego monodramu jest Robert Mamok, który w dwóch językach, po polsku i po śląsku zmaga się z własną tożsamością klasową i etniczną. Oto mężczyzna w kryzysie: mocuje się ze swoją winą i słabościami, waży sukcesy i klęski, konfrontuje się z wagą rodzinnej tajemnicy, z brzemieniem surowego, śląskiego wychowania, z rozpaczą, gniewem i goryczą.

Teatr Śląski wystawiać będzie "Byka" na dużej scenie tylko trzy razy w pierwszej połowie br., a my zapraszamy Państwa na ostatni z trzech spektakli: 30 maja 2023 r. na godzinę 19:00.

Bilety można nabyć w niezwykle atrakcyjnej cenie 20 zł. Każdy radca i aplikant radcowski może nabyć maksymalnie cztery bilety, przy czym dwa pierwsze w cenie promocyjnej (20 zł) a dwa kolejne z nieco mniejszą zniżką po cenie 40 zł.  

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres informator@oirp.katowice.pl z podaniem liczby uczestników i preferowanej lokalizacji miejsc. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji miejsc oraz numer rachunku bankowego, na który należy dokonać opłaty. 

Decyduje kolejność zgłoszeń, a w razie przekroczenia limitu miejsc utworzymy listę rezerwową. 

Jak do każdego organizowanego przez OIRP w Katowicach wydarzenia zastosowanie mają załączone do niniejszego postu: Zasady uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w wydarzeniach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach.

 

Ilustracja: Rafał Kucharczuk (autor oryginalnej okładki)

ZAŁĄCZNIKI:

Zasady uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez OIRP Katowice.pdf (rozmiar: 112.5 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE