2022-11-30 | Aktualności; Po godzinach

Wracamy do Teatru! „Sztukmistrz z miasta Lublina” w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej – 18 grudnia 2022r.

Tytułowy sztukmistrz - Jasza Mazur to mistrz iluzji. Sztukmistrz, czyli magik, czyli artysta, czyli człowiek, któremu wszystkiego jest mało… któremu wszystko wolno? Niepokorny i niespokojny, niełatwo się z nim utożsamić. Balansując na krawędzi: życia, moralności, kultur, religii, sztukmistrz szuka wolności i jakoś wciąż się od niej oddala. Mierzy się – jak my - z  pełną dylematów rzeczywistością. I nieustająco – jak my - pyta „kim jestem?”

 

Link do sztuki  https://teatr.bielsko.pl/spektakl/sztukmistrz-z-miasta-lublina

 

Spektakl odbędzie się w dniu 18 grudnia 2022r. (niedziela) o godzinie 18.00 w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej (ul. 1 Maja 1). Cena biletu dla jednej osoby to 50 zł. Każdy radca lub aplikant może zarezerwować 2 bilety. 

Przed spektaklem zapraszamy na słodki poczęstunek do Kawiarni „Środek” mieszczącej się przy budynku Teatru - spotykamy się zatem o godzinie 17.00. Bilety na spektakl będą wydawane podczas spotkania w kawiarni.

Zapisy przyjmowane są mailowo informator@oirp.katowice.pl a po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji należy dokonać płatności przelewem na podany rachunek bankowy. Zapraszamy członków naszego samorządu wraz z osobami towarzyszącymi.  Przypominamy, że decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenie uczestnictwa jest równoznaczne ze zobowiązaniem się do przestrzegania Zasad uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach (w załączeniu).

 

ZAŁĄCZNIKI:

zasady-udzialu-w-imprezach.pdf (rozmiar: 419.6 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE