2022-10-17 | Aktualności; Po godzinach

Zaproszenie na VIII Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie Lublin 2022

W dniach 18-20 listopada 2022 r. w Lublinie na terenie nowoczesnej hali z kortami tenisowymi Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego przy ul. Konstantynów 1K odbędzie się VIII Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie o puchar Dziekana Rady OIRP w Lublinie i Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.  Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 4 korty tenisowe z nawierzchnią typu „sztuczna trawa”. Turniej jest przeznaczony dla tenisistów reprezentujących zawody prawnicze tj. radców prawnych, adwokatów, sędziów, prokuratorów, komorników, doradców podatkowych, notariuszy, asesorów, referendarzy, aplikantów wszystkich profesji prawniczych, a także studentów prawa lubelskich uczelni oraz gości sponsorów. Gramy singla w kategoriach: kobiety Open, mężczyźni „PRO”, mężczyźni Open, mężczyźni 50+ oraz debla w kategoriach: debel kobiety, debel mężczyźni. Turniejowi będą towarzyszyły imprezy integracyjne (piątek - zwiedzanie podziemi Browaru Perła - zabytku lubelskiego przemysłu, połączone z degustacją piwa oraz integracja w Perłowej Pijalni Piwa, zwiedzanie Starówki Lubelskiej, sobota – integracja w restauracji Hotelu Focus, al. Kraśnicka 80). Podczas zawodów będą wydawane uczestnikom obiady, a także woda i napoje izotoniczne, będzie można skorzystać z usług fizjoterapeutów.

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, wsparli nas liczni sponsorzy, których lista zostanie wkrótce opublikowana.

W załączeniu znajdują się dokumenty, z którymi startujący powinni się zapoznać oraz karta zgłoszenia, którą należy wypełnić i odesłać mailem  wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres:  komisjasportu@oirp.lublin.pl Szczegółowe informacje zawarte są w komunikacie turniejowym, min. dotyczą one możliwości skorzystania z noclegów po wynegocjowanych, niższych cenach.

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 14 listopada 2022 r. (poniedziałek).

Serdecznie zapraszamy zawodniczki i zawodników do udziału w zawodach, a Kibiców do gorącego kibicowania.

ze sportowymi pozdrowieniami

Komisja ds. Sportu OIRP w Lublinie