2021-11-23 | Aktualności; Po godzinach

Spotkanie z Mikołajem w Teatrze Ateneum

Mikołaj wraca do naszej Izby! Już w pierwszej połowie grudnia Prezydium Mikołajów przygotowało dla naszych Milusińskich teatralne (i nie tylko) niespodzianki!

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach we współpracy z Prezydium Mikołajów serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów wraz z dziećmi i wnukami na Spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie się w Teatrze Ateneum w Katowicach.

Dla naszych najmłodszych proponujemy dwa spektakle do wyboru:

5 grudnia 2021r., godzina 10:30, spektakl dla młodszych dzieci (od 4 lat) :

Kopciuszek
Baśń o dziewczynie wykorzystywanej przez macochę i przyrodnie siostry. Jej los odmienia się dzięki małżeństwu z księciem. To inscenizacja odmienna od poprzednich, bowiem autor skupił się przede wszystkim na relacjach między Kopciuszkiem a jej przyrodnimi siostrami i macochą, relacjach, które są przyczyną wycofania, osamotnienia i zamknięcia się bohaterki w swoim własnym świecie.

12 grudnia 2021r. o godzinie 16:00, spektakl dla starszych dzieci (od 6 lat):

Królowa Śniegu
Królowa Śniegu Hansa Christiana Andersena to klasyka baśni literackiej. Historia przyjaźni czy raczej miłości dwojga bohaterów – Gerdy i Kaja – wciąż inspiruje kolejne pokolenia twórców.

Oba spektakle są grane na Scenie Ateneum, ul. Św. Jana 10 w Katowicach.

Prezydium Mikołajów uprzejmie prosi o przesyłanie zgłoszeń mailowo informator@oirp.katowice.pl ze wskazaniem:
• Wybranej daty spektaklu
• Liczby osób dorosłych (chcielibyśmy umożliwić uczestnictwo w wydarzeniu jak największej ilości dzieci dlatego też uprzejmie prosimy, aby jedno zgłoszone dziecko przybyło z jednym dorosłym, dwójka dzieci z maksymalnie dwójką dorosłych itd.).
• Liczby dzieci

UWAGA! Mikołaj i zaprzęg reniferów prosi: poinformuj nasze Prezydium, jeśli nie dasz rady dojechać! Nie zajmuj miejsca innym chętnym, za co serdecznie i świątecznie dziękujemy.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na widowni o udziale w wybranym przedstawieniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia na Mikołajkowym Spotkaniu!

UWAGA! Zgłoszenie uczestnictwa jest równoznaczne z zobowiązaniem się do przestrzegania "Zasad uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach", których pełne brzmienie znajdziecie Państwo jako załącznik do ogłoszenia o Mikołajkach w Aktualnościach i zakładce Po godzinach.

Zasady uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez OIRP Katowice.docx (rozmiar: 17.14 KB) pobierz