2021-07-07 | Aktualności; Po godzinach

XXV Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników

Edycja specjalna z okazji 25-lecia Turnieju!

W imieniu Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mamy przyjemność zaprosić prawników  wszystkich profesji i studentów prawa do wzięcia udziału w:

XXV Tenisowych Mistrzostwach Polski Prawników!

Mistrzostwa odbędą się w dniach od 10-12 września 2021 r. na malowniczo położonych Kortach Tenisowych „Sport Park Budowlani” w Parku Śląskim w Chorzowie na ośmiu kortach ziemnych.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:

- panowie :  open, +35, +45, +55, +65, gra podwójna, pocieszenia

- panie : open, +35, gra podwójna,

- gra mieszana,

- goście,

- studenci prawa.

Liczba zawodników jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszenia.

Z okazji jubileuszowej edycji Tenisowych Mistrzostw Polski Prawników organizatorzy serdecznie zapraszają tenisistów wraz z osobami towarzyszącymi oraz kibiców do udziału w turnieju i kibicowania. W trakcie turnieju zaplanowane jest tradycyjne już losowanie nagród w sobotni wieczór podczas imprezy integracyjnej.

Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych, a w tym roku także studentów prawa, zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych  prosimy  o przesyłanie zgłoszeń do dnia 4 września 2021 r. godz.18.00 na poniższy adres mailowy w formie wypełnionego formularza wraz z potwierdzeniem uiszczenia wpisowego:

informator @ oirp.katowice.pl

Losowanie odbędzie się dnia 10.09.2020 r. Koszt wpisowego: - 250,00 zł, a dla aplikantów i studentów prawa - 180 zł.

Wpłaty wpisowego należy dokonać na rachunek bankowy naszego partnera imprezy:

Tennis Open sp. z o.o.

28 1050 1214 1000 0090 8100 5259

Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „XXV Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

pzarzecki @ kancelariazarzecki.pl; maciej.czajkowski @ gcmc.pl

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczone na stronie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach w zakładce "Dla Radców - po godzinach" i profilu facebookowym -  OIRP w Katowicach.

Wszystkich tenisistów-prawników oraz studentów prawa zachęcamy do udziału w Turnieju, a entuzjastów tej szlachetnej dyscypliny do udziału w charakterze kibiców  i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań. Na uczestników jak co roku czekają niespodzianki.

Główna nagroda rozlosowywana wśród uczestników turnieju to voucher na tygodniowy pobyt w Turcji „na wakacjach z tenisem” dla jednej osoby (termin 23-30.10.2021 r.) Szczegóły na stronie fb.

Organizatorzy gwarantują piękną pogodę, wysoki poziom rozgrywek, dobrą zabawę i integrację zawodową, a także ciekawych sponsorów i  nagrody.

Jednocześnie informujemy, że gry rozpoczynają się od piątku od godziny 10:00, dlatego wszelkie prośby, co do terminu gier w tym dniu prosimy sygnalizować w formularzach zgłoszeniowych do turnieju.

Komitet Organizacyjny

Turcja - główna nagroda.jpg (rozmiar: 470.09 KB) pobierz
XXV tenisowe mistrzostwa PL 2021.pdf (rozmiar: 1279.87 KB) pobierz
Formularz kwestionariusz osobowy TMPP 09.2021-1.jpg (rozmiar: 371.02 KB) pobierz