2021-05-03 | Aktualności; Po godzinach

MIKST-OPEN!

Wracamy na korty! 22 i 23 maja zapraszamy na pierwszy turniej gry mieszanej!

Miło nam poinformować, że wobec kolejnych decyzji dotyczących rozluźniania ograniczeń sanitarnych, możemy i my opublikować wiosennego, pozytywnego, energetycznego njusa. Komisja Integracji przyśpiesza prace mające rozbudzić nasze skostniałe, rozleniwione ciała po zimowej kwarantannie. Część z nas na skutek zaistniałej sytuacji szukała rozładowania stresu i zrzucenia kilogramów w podziemiu sportowym, część na stare lata została zawodowymi sportowcami, a niektórzy nawet dołączyli do kadry narodowej.

Dziś ogłaszamy przebudzenie i zapraszamy do aktywności na "legalu". Pierwszą okazją będzie nasza nowa propozycja ( w tym roku wyjątkowo w zwyczajowym terminie Tenisowych Mistrzostw Polski Prawników, które z kolei odbędą się w dniach 10-12.09.2021 w Chorzowie), w postaci sobotnio-niedzielnego turnieju tenisowego - MIKST OPEN - czyli pierwszego turnieju mikstowego dla prawników (22-23.05.21). Do uczestnictwa w turnieju zapraszamy przedstawicieli wszystkich zawodów prawniczych, w tym oczywiście aplikantów, ale także studentów prawa. Będzie on rozgrywany w formule grupowo-czasowej, czyli gramy non stop w określonej jednostce czasowej, w grupach, każda para gra z każdą parą. Nie będzie czasu na oczekiwanie na kolejny mecz, ale ciągła rywalizacja i zabawa.

Zapisy ruszają od piątku 30.04.2021 r. Aktualne informacje o turnieju pojawiać się będą na stronie OIRP w Katowicach i na Facebooku. Liczba par turniejowych ograniczona, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszenia i dokonanie wpisowego.

W przypadku pytań sekretariat turnieju służy pomocą. Zachowanie rygorów epidemiologicznych zapewnione!

Pozdrawiam i zapraszam do aktywnego udziału !

Piotr Zarzecki r.pr.

Przewodniczący Komisji Integracji OIRP w Katowicach

ZAŁĄCZNIKI:

formularz-kwestionariusz-osobowy-mo-05-2021.doc (rozmiar: 84 KB) pobierz
mikst-open-pl-2021.pdf (rozmiar: 6702.82 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE