2020-03-12 | Aktualności; Po godzinach

VII Mistrzostwa Śląska Prawników - zmiana terminu

Odwołujemy termin, ale nie Mistrzostwa! Prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Koleżanki i Koledzy, 

z przykrością informujemy, że w związku z zaistniałą na terenie kraju sytuacją i podjętymi przez władze zarówno na szczeblu krajowym jak i samorządowym przeciwdziałaniami epidemii koronowirusa Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach, kierując się odpowiedzialnością za bezpieczeństwo i zdrowie uczestników zmuszona jest odwołać zaplanowane na marzec Mistrzostwa Śląska Prawników w Tenisie i Badmintonie. Przepraszając za wszelkie związane z tym niedogodności, prosimy o uwzględnienie wyjątkowości sytuacji, której dynamika i rozwój jest nieprzewidywalny nie tylko w okresie tygodni, ale nawet godzin i dni.

Jednocześnie informujemy, że VII edycja Mistrzostw Śląska odbędzie się jeszcze tym roku w nowym terminie, tj. 6-8 listopada 2020 r., który to termin prosimy zarezerwować, aby wspólnie cieszyć się rywalizacją sportowa i integracją zawodową. W związku z powyższym uprzejmie prosimy wszystkie osoby, które dokonały rezerwacji pokoi w obiekcie Jasna 31, o kontakt z recepcją obiektu. Z kolei osoby, które już dokonały zgłoszenia i uiściły wpisowe, otrzymają zwrot wpłaconych kwot na rachunki bankowe, z których uruchamiane były przelewy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorami wydarzenia: r.pr. Piotrem Zarzeckim lub r.pr. Maciejem Czajkowskim.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE