2020-02-26 | Aktualności; Po godzinach; Klub Seniora

Komedia „Cyrano de Bergerac” w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej – 04 kwietnia 2020r.

SPEKTAKL ODWOŁANY

 

UWAGA!

Zgodnie z decyzją rządu, w związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2, od 12 marca działalność placówek oświatowych oraz instytucji kulturalnych zostaje czasowo ograniczona.

W związku z zaistniałą sytuacją jesteśmy zmuszeni odwołać spektakl „Cyrano de Bergerac” w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej zaplanowany na dzień 04 kwietnia 2020r.

 

 

Ta  bohaterska komedia w pięciu aktach Edmonda Rostanda jest jednym z najbardziej charakterystycznych tekstów francuskiej komedii,  balansująca na granicy gatunków: romansu, dramatu bohaterskiego i krotochwili.

Sztuka oparta jest na życiorysie Saviniena de Cyrano (de Bergeraca), XVII-w. poety-zabijaki, doskonałego mówcy i szlachcica, który poprzez kompleks groteskowego i zbyt długiego nosa nie jest w stanie wyznać swych uczuć pięknej kuzynce Roksanie 

-Po inscenizacji, którą na naszej scenie przygotuje Paweł Aigner, widzowie mogą się spodziewać wszystkich atutów komedii bohaterskiej: zapierającej dech akcji, szalonych wyczynów, brawurowych pojedynków, wybuchowej mieszanki elementów komicznych
i ściskających serce
-podała Irena Świtalska, która odpowiada m.in. za promocję teatru.

Link do sztuki  https://teatr.bielsko.pl/spektakl/cyrano-de-bergerac

 

Spektakl odbędzie się w dniu 04 kwietnia 2020r. (sobota) o godzinie 19.00 w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej (ul. 1 Maja 1). Cena biletu dla jednej osoby to 40 zł. Każdy radca lub aplikant może zarezerwować 3 bilety w tej cenie. Czwarty i kolejny bilet kosztuje po 60 zł od osoby. W celu odbioru biletów prosimy o przybycie 20 minut przed spektaklem.

Przed spektaklem zapraszamy na słodki poczęstunek do Kawiarni „Środek” mieszczącej się przy budynku Teatru - spotykamy się zatem o godzinie 18.00.

Zapisy przyjmowane są mailowo informator@oirp.katowice.pl a po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji należy dokonać płatności przelewem na podany rachunek bankowy.

Zapraszamy członków naszego samorządu wraz z osobami towarzyszącymi.  Przypominamy, że decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenie uczestnictwa jest równoznaczne ze zobowiązaniem się do przestrzegania Zasad uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach (w załączeniu).

ZAŁĄCZNIKI:

zasady-uczestnictwa-radcow-prawnych-w-imprezach-integracyjnych_20-01-20-1.docx (rozmiar: 17.14 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE