2019-11-07 | Aktualności; Po godzinach

Spektakl „Mistrz i Małgorzata” w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej  

 

Dla spragnionych teatralnych wrażeń proponujemy spotkanie na wyjątkowym spektaklu. „Mistrz i Małgorzata” – inscenizacja dzieła Michaiła Bułhakowa, którą realizuje znakomity zespół twórców. Utwór to alegoria polityczna połączona z satyrą i utopią. Jest wieloznaczny i zagadkowy a przy tym nadal szalenie aktualny.

Dodatkową atrakcją będzie niezwykła warstwa dźwiękowa Mistrza i Małgorzaty, która została stworzona w nawiązaniu do Pasji wg Św. Jana i wg Św. Mateusza i będzie wykonywana na żywo, przez kwartet smyczkowy oraz chór.

Link do sztuki  http://www.pelnakultura.info/w/impreza/mistrz-i-malgorzata.html

Spektakl odbędzie się w dniu 30 listopada br. o godzinie 18.00 w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej (ul. 1 Maja 1). Cena biletu dla jednej osoby z jedną osobą towarzyszącą  to 40  zł od osoby. Trzeci i czwarty bilet to koszt 70 zł/os. Przed spektaklem zapraszamy na słodki poczęstunek - spotykamy się zatem o godzinie 17.00.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez adres mailowy: informator@oirp.katowice.pl  a po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji prosimy o dokonanie płatności przelewem na wskazany rachunek bankowy.

Zapraszamy naszych radców prawnych i aplikantów wraz z osobami towarzyszącymi.  Przypominamy, że decyduje kolejność zgłoszeń.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE