2019-07-16 | Aktualności; Po godzinach

Konkurs filmowy "Radca prawny na Śląsku: pewność, perfekcja, bezpieczeństwo”

Z radością informujemy o Konkursie filmowym organizowanym przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach skierowanego do studentów prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy nadesłać na adres Organizatora pracę filmową/dzieło tj. nakręcony dowolną techniką film o długości do 120 sekund mający realizować tytuł Konkursu i cel, którym jest zachęcenie i informowanie o korzystaniu z pomocy i usług radców prawnych wpisanych na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach w tym, podniesienie świadomości społecznej istnienia zawodu radcy prawnego.

Zachęcamy studentów do zapoznania się z warunkami Konkursu oraz do przesyłania zgłoszeń, które przyjmowane są od 1 września 2019r. do 15 listopada 2019r.

W załączeniu regulamin Konkursu, Zarządzenie Dziekana OIRP w Katowicach w sprawie organizacji Konkursu, objęcie patronatu nad Konkursem przez Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UŚ prof. dr hab. Czesława Martysza i plakat promujący Konkurs.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w Konkursie!

regulamin-konkurs-filmowy-2019-rodo.pdf (rozmiar: 488.38 KB) pobierz
zarzadzenie-konkurs-filmowy-2019.pdf (rozmiar: 499.11 KB) pobierz