2019-06-20 | Aktualności; Po godzinach

PIKNIK RADCÓW PRAWNYCH - WAŻNE INFORMACJE

Szanowne i Szanowni, o Pikniku Radców Prawnych w Legendii wiecie już prawie wszystko, więc nadszedł czas na odrobinę BHP !!!!

Po pierwsze, pobierając bilety i wchodząc na teren Legendii wszyscy akceptujemy obowiązujący w niej regulamin. Zapewne większość z Was już go przeczytała, ale na wszelki wypadek wolimy o tym napisać. Co więcej, zobowiązujemy się ten regulamin przestrzegać. Każdy z nas na własną rękę zobowiązany jest ponadto zapoznać się z regulaminami poszczególnych atrakcji i ponownie - powinien tych regulaminów bezwzględnie przestrzegać.

Wiemy, wiemy, nie brzmi to jak zabawa, ale - co widać na zdjęciu powyżej - niektóre atrakcje to zgroza w czystej postaci, więc każdy musi wiedzieć, na co się pisze, od początku do końca. 

Dla tych, którzy z niepokojem obserwują zmieniające sie prognozy pogody na sobotę, mamy uspokajającą wiadomość: padać nie będzie. Gdyby jednak wiadomość ta okazała się nieprawdziwa, to zapewniamy, że w Legendii mnóstwo jest zamkniętych atrakcji, w których bawić można się bez względu na aurę. 

Do zobaczenia w sobotę!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE