2019-04-25 | Aktualności; Po godzinach

XXIII Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników

Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach ma przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji i studentów prawa do wzięcia udziału w:

XXIII Tenisowych Mistrzostwach Polski Prawników.

Mistrzostwa odbędą się w dniach od 24-26 maja 2019 r. na malowniczo położonych Kortach Tenisowych „Sport Park Budowlani” w Parku Śląskim w Chorzowie na ośmiu kortach ziemnych.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:

- panowie :  open, +35, +45, +55, +65, gra podwójna, pocieszenia

- panie : open, +35, gra podwójna,

- gra mieszana,

- goście,

- studenci prawa.

Liczba zawodników jest nieograniczona.

Z okazji kolejnej edycji Tenisowych Mistrzostw Polski Prawników organizatorzy serdecznie zapraszają tenisistów wraz z osobami towarzyszącymi oraz kibiców do udziału w dwóch imprezach towarzyszących tj. w piątek i sobotę. W sobotę zapraszamy na uroczystą kolację w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  W trakcie wieczoru zaplanowanych zostało wiele  atrakcji, w tym także tradycyjne już losowanie nagród.

Wszystkich przedstawicieli zawodów prawniczych, a w tym roku po raz pierwszy studentów prawa, zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy  o przesyłanie zgłoszeń do dnia 17 maja 2019 r. godz.18.00 na poniższy adres mailowy w formie wypełnionego formularza wraz z potwierdzeniem uiszczenia wpisowego oraz podpisaną informacją z oświadczeniem dot. przetwarzania danych osobowych:

informator@oirp.katowice.pl

Losowanie odbędzie się dnia 23.05.2019 r. Koszt wpisowego: - 250,00 zł, a dla aplikantów i studentów prawa - 180 zł.

Wpłaty wpisowego można dokonać na rachunek bankowy naszego partnera imprezy:

Sporthalls s.c. M.Adamczak R.Słaba,

Ul. Komuny Paryskiej 57/15, 50-452 Wrocław

Rachunek PKO BP:

BPKOPLPW   PL 12 1020 4926 0000 1102 0176 4729

Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „XXIII Tenisowe Mistrzostwa Polski Prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl; maciej.czajkowski@gcmc.pl

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw zostaną zamieszczone na stronie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach w zakładce "Dla Radców - po godzinach" i profilu facebookowym - OIRP w Katowicach.

Wszystkich tenisistów-prawników oraz studentów prawa zachęcamy do udziału w Turnieju, a entuzjastów tej szlachetnej dyscypliny do udziału w charakterze kibiców  i wspierania zawodników podczas sportowych zmagań, a wieczorami do wspólnej zabawy podczas zaplanowanych imprez towarzyszących.

Organizatorzy gwarantują piękną pogodę, wysoki poziom rozgrywek, dobrą zabawę i integrację zawodową, a także ciekawych sponsorów i  nagrody.

Jednocześnie informujemy, że gry rozpoczynają się od piątku godziny 9.00, dlatego wszelkie prośby, co do terminu gier w tym dniu prosimy sygnalizować w formularzach zgłoszeniowych do turnieju.

formularz_zgloszeniowy_2019.doc (rozmiar: 75 KB) pobierz
formularz_zgloszeniowy_2019-1.jpg (rozmiar: 215.83 KB) pobierz
formularz_zgloszeniowy_2019-2.jpg (rozmiar: 94.36 KB) pobierz
informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-tmpp-2019-1.jpg (rozmiar: 311.73 KB) pobierz