2018-11-15 | Aktualności; Po godzinach

Spotkanie z Mikołajem w Teatrze Ateneum

Informujemy, że wszystkie miejsca na Spotkanie Mikołajkowe są już zarezerwowane. Utworzona została lista rezerwowa i w razie zwolnienia się miejsc zarezerwowanych będziemy informować osoby na tej liście w kolejności nadchodzących zgłoszeń.

Okręgowa Izba  Radców Prawnych w Katowicach we współpracy z Prezydium Mikołajów  serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów wraz z dziećmi i wnukami na spotkanie Mikołajkowe, które tradycyjnie odbędzie się w Teatrze Ateneum w Katowicach. Dla naszych najmłodszych proponujemy dwa spektakle do wyboru: „Pan Tom buduje dom” wystawianym 15 grudnia o godzinie 16:00 lub „Piaskowy Wilk” wystawianym 16 grudnia o godzinie 11:30.

W programie imprezy oprócz ciekawych przedstawień przewidziane są spotkania z Aniołem, Diabłem oraz oczywiście z Mikołajem, który wręczy paczki świąteczne naszym Milusińskim.

Poniżej kilka słów o spektaklach:

Pan Tom buduje dom - 15 grudzień sobota, godz. 16:00.

To spektakl dla dzieci najmłodszych, tj. od 1 do 5 lat.  To dowcipna, mądra historyjka o tajnikach powstawania domu; od pomysłu po dach z kominem, od koncepcji architekta przez pracę takich fachowców i rzemieślników jak hydraulik, stolarz, elektryk czy zegarmistrz, od próby kupienia w sklepie światła po opowieść jak dostarczyć do domu wodę aż w końcu zakup budzika.
Krótka zapowiedź spektaklu: https://youtu.be/64fmzRaueI8

Spektakl ten grany jest na kameralnej scenie w Galerii Ateneum ul. 3-go Maja 25 w Katowicach.

Piaskowy Wilk - 16 grudzień niedziela, godz. 11:30.

Jest to spektakl dla dzieci od 5 lat wzwyż. To urokliwe, niezwykle zabawne i pełne fantazji przygody bohaterki Karusi i wymyślonego przez nią przyjaciela – Piaskowego Wilka, który w mądry, pozbawiony moralizatorstwa sposób pomaga dziewczynce odkrywać świat – adresowane są do dzieci, ale powinni je obejrzeć również rodzice.
Krótka zapowiedź spektaklu: https://youtu.be/-pj3TU1LzTs

Spektakl ten jest grany jest na Scenie Ateneum, ul. Św. Jana 10 w Katowicach.

Prezydium Mikołajów uprzejmie prosi o przesyłanie zgłoszeń mailowo informator@oirp.katowice.pl ze wskazaniem:

• Wybranej daty spektaklu (15 grudnia- godzina 16:00 lub 16 grudnia- godzina 11:30),
  • Liczby osób dorosłych
  • Liczby  dzieci

UWAGA! Mikołaj i zaprzęg reniferów prosi: poinformuj nasze Prezydium, jeśli nie dasz rady dojechać! Nie zajmuj miejsca innym chętnym, za co serdecznie i świątecznie dziękujemy

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na widowni o udziale w wybranym przedstawieniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Do zobaczenia na Mikołajkowym Spotkaniu!

piaskowy_wilk-plakat.jpg (rozmiar: 1572.08 KB) pobierz
pan-tom-plakat.jpg (rozmiar: 2532.41 KB) pobierz