2017-11-03 | Wydarzenia

Między batutą a paragrafem

z radością informujemy o kolejnej odsłonie cyklu „Między batutą a paragrafem”, w ramach którego zapraszamy do Filharmonii Śląskiej na wyjątkowy koncert, w ramach którego usłyszymy: Adagio g-moll na smyczki i organy Tomaso Albinoniego, Koncert smyczkowy a-moll Johanna Sebastiana Bacha oraz Requiem d-moll Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Koncert odbędzie się 3 listopada 2017 r. o godzinie 19:00. Pod batutą Jana M. Zarzyckiego wystąpi przed Państwem Orkiestra Symfoniczna oraz Chór Filharmonii Śląskiej, a także soliści: Anna Malesza (sopran i skrzypce), Roksana Wardenga (alt), Pavlo Tokar (tenor), Szymon Kobyliński (bas), Adam Eibin (organy).

Na godzinę przed koncertem serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne organizowane przez naszą Izbę na parterze budynku Filharmonii Śląskiej, gdzie w holu lustrzanym przy sali kameralnej oprócz kawy, ciast i przekąsek oczekiwać będą na Państwa również zamówione bilety.

W celu wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu artystycznym prosimy o zgłoszenia na adres: biuro@oirp.katowice.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz liczby zamówionych biletów.

Uwaga! O udziale w koncercie decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena biletu oraz poczęstunku dla radców prawnych i osób im towarzyszących wynosi tylko 30zł!!! Po zwrotnym potwierdzeniu rezerwacji prosimy o dokonanie płatności przelewem na rachunek bankowy OIRP Katowice:

PKO Bank Polski S.A. nr 35 1440 1172 0000 0000 0426 4452

Płatność gotówką w dniu koncertu nie będzie możliwa!

Spotkanie integracyjne przed koncertem rozpocznie się o godzinie 18:00 w holu lustrzanym przy sali kameralnej, do którego najłatwiej dotrzeć wejściem za szatnią z prawej strony.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki!

Więcej informacji o koncercie znajdziecie Państwo tutaj:

http://www.filharmonia-slaska.eu/koncert-15011569219628!2497.html

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE