2021-06-24 | Aktualności; Klub Seniora

Usługi medyczne dla radców prawnych

Pakiety medyczne w LUX MED dla radców prawnych, aplikantów i pracowników naszej Izby. Indywidualne, partnerskie, rodzinne i dla seniorów!

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach ma przyjemność poinformować o udostępnieniu członkom i pracownikom naszej Izby, jak również ich rodzinom dedykowanych pakietów medycznych u renomowanego operatora medycznego LuxMed. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas zetknął się z problemem dostępu do publicznej opieki zdrowotnej. Z dostępem do specjalistów, szybkiej i profesjonalnej diagnozy. Wdrażany przez naszą Izbę projekt ma na celu te trudności przezwyciężyć.

Operator medyczny został wybrany w wyniku analizy szeregu ofert pod kątem nie tylko ceny, ale również zakresu programu medycznego i dostępności usług na terenie nie tylko naszej Izby, ale całego kraju. Korzystne warunki programu opieki medycznej zostały wynegocjowane przy współpracy z brokerem ubezpieczeniowym i umożliwiają wykupienie zarówno pakietu indywidualnego, dla partnerów jak i pakietów dla członków rodziny oraz pakietu bez górnej granicy wieku.

Program obsługiwany będzie online przez dedykowaną stronę internetową https://oirp-katowice.xilium.pl , jednakże od rozpoczęcia rejestracji będzie możliwy kontakt z centrum pomocy, w celu uzyskania wsparcia na każdym etapie udziału. Aby wykupić pakiet medyczny od 1 sierpnia należy wypełnić deklarację przystąpienia w aplikacji, a następnie w terminie do 20 lipca opłacić składkę na wskazany numer rachunku bankowego. Wykupienie pakietu medycznego jest możliwe w dowolnym momencie również w kolejnych miesiącach pod warunkiem wypełnienia deklaracji online i opłacenia składki do 20 dnia poprzedzającego początek opieki medycznej.

Wszelkie informacje dotyczące pakietów medycznych dla członków i pracowników OIRP w Katowicach oraz ich rodzin znajdą Państwo na stronie https://oirp-katowice.xilium.pl oraz pod numerem telefonu infolinii (58) 355 03 03. Pod numerem tym uzyskają Państwo również pomoc w przypadku problemów z wypełnieniem deklaracji. W celu wypełnienia deklaracji przystąpienia należy założyć konto użytkownika. Procedurę rejestracji znajdą Państwo w powyższym linku.

W najbliższym czasie odbędą się dwa internetowe szkolenia (webinary) informacyjne z przedstawicielami brokera oraz LUX MEDu. Poniżej terminy oraz linki do dołączenia na spotkania:

6 lipca 2021 r. godzina 11.00 – link do spotkania

13 lipca 2021 r. godzina 17.00 – link do spotkania

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu i ofertą operatora medycznego oraz do śledzenia naszej strony internetowej a także profilu Izby na Facebooku, gdzie regularnie będziemy prezentować dodatkowe informację o projekcie.

Z życzeniami zdrowia

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach

ZAŁĄCZNIKI:

oirp-ulotka.pdf (rozmiar: 241.66 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE