2021-11-22 | Centrum edukacji prawnej

PILNE OGŁOSZENIE!!!!

Szanowni Koleżanki i Koledzy, Centrum Edukacji Prawnej zwraca się do Was z pilną prośbą o zgłaszanie chętnych do przeprowadzenia pogadanek w przedszkolach.

Pogadanki są częścią programu prowadzonego przez KIRP.

Celem pogadanki jest przybliżenie dzieciakom zawodu radcy prawnego, pokazanie togi, kodeksu etc. Nie ograniczamy tematu jednak z uwzględnieniem  specyfiki odbiorcy i wymagań placówki.

Pogadanka to spotkanie trwające ok. 20-30 min. Preferowani będą radcy prawni z lokalizacji danego przedszkola, z uwagi na znaczny zasięg terytorialny.

W chwili obecnej poszukiwani są chętni do przedszkoli w: Częstochowie, Olsztynie, Woli, Woli-Górze, Radlinie, Mikołowie, Bielsku-Białej. Lista będzie aktualizowana

Proszę o kontakt chętnych  -  r.pr. Grzegorz Chycki nr tel. 602363227 lub mail. grzegorz.chycki@gcmc.pl lub centrumedukacji@oirp.katowice.pl