2021-05-20

Kancelaria prawno-podatkowa poszukuje aplikanta radcowskiego oraz aplikanta adwokackiego

Kancelaria prawno-podatkowa Torite

Zakres obowiązków Kandydata: • przygotowywanie pism procesowych z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego, karnoskarbowego, opinii prawnych i podatkowych, umów handlowych; • sporządzanie skarg i odwołań w sprawach administracyjnych; • reprezentacja klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi; • bezpośredni udział w spotkaniach z Klientami; • koordynowanie obsługi podmiotów gospodarczych. Wymagania: • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole; • komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy; • dodatkowym atutem będzie posiadanie przez kandydata prawa jazdy kat. B. Oferujemy: • Konkurencyjne wynagrodzenie; • Stała możliwość nauki i rozwoju oraz udział w szkoleniach; • Stabilne zatrudnienie i warunki pracy; • Forma współpracy do uzgodnienia; • Ciekawe i innowacyjne projekty; • Wsparcie kolegów i przełożonych. CV wraz z oświadczeniem w zakresie przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego prosimy kierować na adres mailowy: kancelaria@torite.pl

zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE