Informacje dotyczące zajęć stacjonarnych i zaznaczania obecności w systemie Edanet

Szanowni Aplikanci,

Uprzejmie informujemy, że od miesiąca maja 2022r. zajęcia dla 1, 2 i 3 roku aplikacji wracają do formy stacjonarnej.

Zajęcia będą odbywać się na Uniwersytecie Śląskim ul. Bankowa 11b na Auli 1 lub Sali 3.44 zgodnie z opublikowanym harmonogramem zajęć.

Prosimy aplikantów o zachowanie na zajęciach reżimu sanitarnego tj. dystansu społecznego podczas zajmowania miejsc na aulach oraz używania maseczek.

 

Przypominamy iż możliwość zaznaczenia obecność na zajęciach stacjonarnych będzie odbywać się poprzez dzienniczek elektronicznym wg następującego schematu.

  1. Wprowadzanie obecności jest możliwe wyłącznie po zalogowaniu się do sieci WIFI na Uniwersytecie (hasło do logowania do sieci zostanie przesłane w komunikacie w EDANECIE)
  2. Po poprawnym zalogowaniu poprzez przeglądarkę należy wybrać stronę katowice.edanet.pl i zalogować się indywidualnie do dzienniczka. System nie zawsze działa od razu, czasami może to potrwać kilka minut, może też pokazywać się ikonka „brak dostępu do Internetu” (zalecamy logowanie się ze smartfona).
  3. Logujemy się do aplikacji dzienniczka w okresie od 15 minut przed rozpoczęciem zajęć do 15 minut po rozpoczęciu zajęć.

 

W razie kłopotów z logowaniem do dzienniczka i brakiem możliwości zaznaczenia obecności można poprosić prowadzącego o pisemne potwierdzenie obecności na zajęciach i przesłać mailowo skan tego potwierdzenia (na adres e mail aplikacja@oirp.katowice.pl)

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE