Kolokwium dla 3 roku aplikacji z przedmiotu Prawo administracyjne, postępowanie administracyjne i postępowanie sądowo administracyjne, prawo finansowe i podatkowe w dniu 14.12.2021

Kolokwium dla 3 roku aplikacji z przedmiotu Prawo administracyjne, postępowanie administracyjne i postępowanie sądowo administracyjne, prawo finansowe i podatkowe w dniu 14.12.2021

UWAGA APLIKANCI 3 ROKU 2021

Uprzejmie informujemy że w dniu 14 grudnia 2021 r. tj. wtorek godzinie 10:00 odbędzie się kolokwium z przedmiotu Prawo administracyjne, postępowanie administracyjne i postępowanie sądowo administracyjne, prawo finansowe i podatkowe dla aplikantów 3 roku aplikacji.

Rejestracja na kolokwium rozpocznie się od godz. 9.30 za pośrednictwem platformy ZOOM (link do spotkania zostanie przesłany mailowo oraz w komunikacie w dzienniczku elektronicznym).

Aplikanci którzy jeszcze tego nie zrobili proszeni są o założenie konta w systemie examus – linki do rejestracji zostały przekazane za pośrednictwem dzienniczka elektronicznego

ZAŁOŻONE KONTO JEST JEDNOCZEŚNIE KONTEM Z KTÓREGO BĘDĄ PAŃSTWO PISAĆ WSZYSTKIE PISEMNE KOLOKWIA ROCZNE, ZATEM NALEŻY KONIECZNIE ZACHOWAĆ DANE DO LOGOWANIA.

Utworzenie konta w systemie examus za pomocą otrzymanego linku jest niezbędne aby przystąpić do kolokwiów pisemnych. Najpierw należy dołączyć do spotkania na Zoomie a następnie włączyć aplikację Examus i czekać na rozpoczęcie kolokwium.

1. W celu połączenia z Zoomem dopuszcza się możliwość korzystania z tabletu/smartfona/lub innego urządzenia. Proszę pamiętać aby widoczna była Państwa postać, biurko i ręce. Podczas kolokwium koniecznie musi być włączona kamera, mikrofon i głośniki pod rygorem dyskwalifikacji kolokwium.

2. Gdy aplikacja examus nieoczekiwanie przestanie działać lub nastąpi rozłączenie z Internetem wówczas komisja może przywrócić pisanie kolokwium. Fakt ten należy zgłosić poprzez Zooma- na czacie bądź słownie członkowi Komisji.

3. W celu zakończenia i zapisania pracy w Examusie:

- Klikamy w opcję Praca -> zapisz i zakończ.

- Klikamy w krzyżyk obok kalkulatora – aplikacja się zamyka i kolokwium zostaje zakończone.

 

UWAGA!!!!! Kliknięcie w krzyżyk obok kalkulatora bez uprzedniego zapisania pracy spowoduje zamknięcie aplikacji i praca się nie zapisze!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE