Kolokwium poprawkowe i dodatkowe z Prawa karnego (...) w dniu 5.11.2021r. - II rok aplikacji

Uprzejmie informujemy że w dniu 5 listopada 2021 r. tj. piątek o godzinie 8:30 rozpocznie się kolokwium z Prawa karnego (…) dla aplikantów II roku aplikacji – termin dodatkowy i poprawkowy.

Rejestracja na kolokwium rozpocznie się od godz. 8.00 za pośrednictwem platformy ZOOM (link do spotkania został zamieszczony w komunikacie w dzienniczku elektronicznym). Przebieg kolokwium: Najpierw należy dołączyć do spotkania na Zoomie a następnie włączyć aplikację Examus i czekać na rozpoczęcie kolokwium.

1. W celu połączenia z Zoomem dopuszcza się możliwość korzystania z tabletu/smartfona/lub innego urządzenia. Proszę pamiętać aby widoczna była Państwa postać, biurko i ręce. Podczas kolokwium koniecznie musi być włączona kamera, mikrofon i głośniki pod rygorem dyskwalifikacji kolokwium.

2. Gdy aplikacja examus nieoczekiwanie przestanie działać lub nastąpi rozłączenie z Internetem wówczas komisja może przywrócić pisanie kolokwium. Fakt ten należy zgłosić poprzez Zooma- na czacie bądź słownie członkowi Komisji.

3. W celu zakończenia i zapisania pracy w Examusie: 1.Klikamy w opcję Praca -> zapisz i zakończ. 2.Klikamy w krzyżyk obok kalkulatora – aplikacja się zamyka i kolokwium zostaje zakończone. Kliknięcie w krzyżyk obok kalkulatora bez uprzedniego zapisania pracy spowoduje zamknięcie aplikacji i praca się nie zapisze!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE