Komunikat dla Aplikantów I roku

W związku z zaistniałymi problemami w realizacji programu wywołanymi odwołaniem zajęć z powodu choroby prowadzącego ćwiczenia, licząc na zrozumienie ze strony Aplikantów, informujemy:

28 października 2021r.

Grupa A  dodatkowe zajęcia z Komunikacja, Sztuka prezentacji i przekonywania. Retoryka i erystyka. Etykieta wykonywania zawodu. prowadzone przez Panią dr Ewę Biłas – Pleszak.

Godz. 11.15 do 13.40.

W dniu 28 października 2021r. Grupa A zajęcia z prawa ubezpieczeń będzie odbywać w auli 1

4 listopada 2021r.

Grupa A przesunięte zajęcia z Komunikacja, Sztuka prezentacji i przekonywania. Retoryka i erystyka. Etykieta wykonywania zawodu. prowadzone przez Panią dr Ewę Biłas – Pleszak.

Godz. 11.15 do 13.40

Grupa C dodatkowe zajęcia z Komunikacja, Sztuka prezentacji i przekonywania. Retoryka i erystyka. Etykieta wykonywania zawodu. prowadzone przez Panią dr Ewę Biłas – Pleszak.

Godz.13.55 do 16.20

18 listopada 2021r. zajęcia z Komunikacja, Sztuka prezentacji i przekonywania. Retoryka i erystyka. Etykieta wykonywania zawodu. prowadzone przez Panią dr Ewę Biłas – Pleszak.

Grupy A, B, C godziny zajęć z Komunikacja, Sztuka prezentacji i przekonywania. Retoryka i erystyka. Etykieta wykonywania zawodu. prowadzone przez Panią dr Ewę Biłas – Pleszak nie ulegają zmianie.

Grupy A, B, C mają dodatkowe zajęcia z Komunikacja, Sztuka prezentacji i przekonywania. Retoryka i erystyka. Etykieta wykonywania zawodu. prowadzone przez Panią Tatianę Szczęch.

Grupa A godz.13.55 do 16.20

Grupa B godz. 11.15 do 13.40

Grupa C godz. 8.30 do 10.55

Wszystkie zajęcia, zaplanowane wcześniej i po zmianach, prowadzone przez Panią  dr Ewę Biłas – Pleszak będą odbywać się w sali  3.44

Zajęcia z Panią Tatianą Szczęch w dniu 18 listopada 2021r. odbywać się będą w aulach, w których miały się odbywać zajęcia z Panią  dr Ewę Biłas – Pleszak. (Z wyjątkiem Grupy A w godz. 13:55-16:20 – zajęcia odbywać się będą w Auli 5).

Z dnia 25 listopada 2021r. zajęcia zostały przeniesione i będą odbywać się w wyżej określonych terminach.

W zakładce harmonogramy zostały umieszczone aktulne plany zajęć na październik i listopad. 

Jednocześnie przepraszamy za utrudnienia i przekazanie tej informacji z większym wyprzedzeniem.

 

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE