Kolokwium z PRAWA RODZINNEGO I OPIEKUŃCZEGO dla 2 roku aplikacji w dniu 30.04.2021

UWAGA APLIKANCI 2 ROKU 2021

Uprzejmie informujemy że w dniu 30 kwietnia 2021 r. tj. piątek o godzinie 9:00 odbędzie się kolokwium z Prawa rodzinnego i opiekuńczego dla aplikantów II roku aplikacji.

 

Rejestracja na kolokwium rozpocznie się od godz. 8.30 za pośrednictwem platformy ZOOM (link do spotkania zostanie przesłany w komunikacie w dzienniczku elektronicznym).

 

Aplikanci proszeni są o założenie konta w systemie examus – linki do rejestracji zostaną przesłane za pośrednictwem dzienniczka elektronicznego w dniu 23 kwietnia 2021r.

 

ZAŁOŻONE KONTO JEST JEDNOCZEŚNIE KONTEM Z KTÓREGO BĘDĄ PAŃSTWO PISAĆ WSZYSTKIE PISEMNE KOLOKWIA ROCZNE, ZATEM NALEŻY KONIECZNIE ZACHOWAĆ DANE DO LOGOWANIA.

 

Utworzenie konta w systemie examus za pomocą otrzymanego linku jest niezbędne aby przystąpić do kolokwiów pisemnych. Konto należy utworzyć podając swoje:

POLE NR 1:  imię i nazwisko,

POLE NR 2 „nazwa wyświetlana  na pracy w pdf”: nazwisko, imię oraz swój nr AP (tj.: APL-KT-000000),

POLE NR 3: adres e-mail

 W kolejnych polach ustalić hasło do konta.

 

Najpierw należy dołączyć do spotkania na Zoomie, dopisać się samodzielnie do właściwego pokoju („breakout room”) zgodnie z załączoną w komunikacie rozpiską, a następnie włączyć aplikację Examus i czekać na rozpoczęcie kolokwium.

  1. W celu połączenia z Zoomem dopuszcza się możliwość korzystania z tabletu/smartfona/lub innego urządzenia. Proszę pamiętać aby widoczna była Państwa postać, biurko i ręce. Podczas kolokwium koniecznie musi być włączona kamera, mikrofon i głośniki pod rygorem dyskwalifikacji kolokwium.
  2. Gdy aplikacja examus nieoczekiwanie przestanie działać lub nastąpi rozłączenie z Internetem wówczas komisja może przywrócić pisanie kolokwium. Fakt ten należy zgłosić poprzez Zooma- na czacie bądź słownie członkowi Komisji.
  3. W celu zakończenia i zapisania pracy w Examusie:

               1.Klikamy w opcję Praca -> zapisz i zakończ.

               2.Klikamy w krzyżyk obok kalkulatora – aplikacja się zamyka i kolokwium zostaje zakończone.

 

Kliknięcie w krzyżyk obok kalkulatora bez uprzedniego zapisania pracy spowoduje zamknięcie aplikacji i praca się nie zapisze!

ZAŁĄCZNIKI:

ogloszenie-na-internet.pdf (rozmiar: 373.68 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE