Kolokwium dodatkowe i poprawkowe z Prawa cywilnego w dniu 23.04.2021

Uprzejmie informujemy że w dniu 23 kwietnia 2021 r. tj. piątek o godzinie 9:00 odbędzie się kolokwium z Prawa cywilnego dla aplikantów I roku aplikacji – termin dodatkowy i poprawkowy.

 

Rejestracja na kolokwium rozpocznie się od godz. 8:30 za pośrednictwem platformy ZOOM (link do spotkania zostanie przesłany w komunikacie w dzienniczku elektronicznym i/lub na adres e-mail na kilka dni przed kolokwium).

 

Aplikanci, którzy będą przystępować do kolokwium po raz pierwszy a nie założyli jeszcze konta w systemie examus proszeni są o zapisanie się do systemu - linki do rejestracji zostały przesłane za pośrednictwem dzienniczka elektronicznego w dniu 7 kwietnia 2021r.

 

ZAŁOŻONE KONTO JEST JEDNOCZEŚNIE KONTEM Z KTÓREGO BĘDĄ PAŃSTWO PISAĆ WSZYSTKIE PISEMNE KOLOKWIA ROCZNE, ZATEM NALEŻY KONIECZNIE ZACHOWAĆ DANE DO LOGOWANIA.

 

Przebieg kolokwium:

Najpierw należy dołączyć do spotkania na Zoomie a następnie włączyć aplikację Examus i czekać na rozpoczęcie kolokwium.

  1. W celu połączenia z Zoomem dopuszcza się możliwość korzystania z tabletu/smartfona/lub innego urządzenia. Proszę pamiętać aby widoczna była Państwa postać, biurko i ręce. Podczas kolokwium koniecznie musi być włączona kamera, mikrofon i głośniki pod rygorem dyskwalifikacji kolokwium.
  2. Gdy aplikacja examus nieoczekiwanie przestanie działać lub nastąpi rozłączenie z Internetem wówczas komisja może przywrócić pisanie kolokwium. Fakt ten należy zgłosić poprzez Zooma- na czacie bądź słownie członkowi Komisji.
  3. W celu zakończenia i zapisania pracy w Examusie:

               1.Klikamy w opcję Praca -> zapisz i zakończ.

               2.Klikamy w krzyżyk obok kalkulatora – aplikacja się zamyka i kolokwium zostaje zakończone.

 

Kliknięcie w krzyżyk obok kalkulatora bez uprzedniego zapisania pracy spowoduje zamknięcie aplikacji i praca się nie zapisze!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE