komunikat o rozpoczęciu roku dla aplikantów I roku 2018

                                                                                                     

Szanowni Państwo,

 

                Serdecznie witamy w gronie aplikantów radcowskich I roku Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z nabywania wiedzy i nowych umiejętności prawniczych zarówno w trakcie zajęć na aplikacji jak i podczas życia zawodowego.

 

                Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach uprzejmie zawiadamia, że zajęcia dla aplikantów I roku aplikacji radcowskiej rozpoczną się dnia   4 stycznia 2018r. /czwartek/ w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy ul. Bankowej 11b.

W tym dniu będzie również miało miejsce uroczyste ślubowanie.

 

Przewidywany plan zajęć zostanie zamieszczony na stronie internetowej OIRP w zakładce „aplikanci radcowscy 2018 rok 1” w terminie późniejszym. Jednocześnie informujemy, że zajęcia teoretyczne dla aplikantów I roku 2018 będą odbywać się w czwartki.

Informujemy, że w związku z koniecznością utworzenia grup ćwiczeniowych zostali Państwo podzieleni na trzy grupy, prosimy zatem o zapoznanie się z listami zamieszczonymi poniżej celem zweryfikowania, do której grupy zostali Państwo przydzieleni. Podział na grupy wiąże się z godzinami odbywania ćwiczeń oraz salami, w których będą one przeprowadzane.

ZAŁĄCZNIKI:

1-rok-2018.pdf (rozmiar: 328.21 KB) pobierz
grupy.pdf (rozmiar: 248.37 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE