2023-08-21 | Aktualności; Po godzinach

Festiwal Viva il Canto w Cieszynie

Zaproszenie dla radców prawnych do niezwykłego świata muzyki i kultury!

Szanowne i Szanowni,

po raz pierwszy w historii w ramach oferty kulturalnej naszej Izby macie możliwość wzięcia udziału w festiwalu Viva il Canto w Cieszynie, który przybliży Wam magiczny świat sztuki dźwięków i emocji.

Data: Niedziela, 24 września 2023

Godzina: 18:00

Miejsce: Teatr im. Adama Mickiewicza, Cieszyn

Podczas XXXI edycji festiwalu Viva il Canto będziecie mieli okazję doświadczyć niezapomnianego wykonania Carminy Burany w unikalnej wersji na dwa fortepiany oraz widowiskowej scenie wypełnionej instrumentami perkusyjnymi, gdzie 7 utalentowanych perkusistów wraz z timpani stworzy prawdziwe muzyczne arcydzieło. To nie tylko koncert - to podróż przez niesamowite dźwięki i emocje.

Na scenie zagoszczą dwa potężne chóry oraz genialni soliści, tworząc wspaniałe widowisko muzyczne, w którym weźmie udział blisko 100 artystów. To wyjątkowa okazja, by doświadczyć magii muzyki na żywo!

Cieszyn to miejsce, gdzie sztuka łączy się z historią. Festiwal Viva il Canto to coroczne wydarzenie, które przyciąga uwagę miłośników kultury nie tylko z różnych zakątków kraju, ale i zagranicy. To nie tylko koncerty, ale także warsztaty muzyczne, spotkania z artystami i wiele innych atrakcji, dlatego polecamy Waszej uwadze nie tylko Carminę Buranę, ale również pozostałe pozycje programu festiwalowego.

Jeśli chcecie być częścią tego magicznego wydarzenia, wystarczy zarezerwować bilety, wysyłając email na adres informator(@)oirp.katowice.pl - każdy radca prawny i aplikant może zamówić dwie wejściówki. Cena jednego biletu z uwzględnieniem dofinansowania wynosi 50 zł, co jest znakomitą ofertą dla wszystkich melomanów. Przypominamy przy tym, że do udziału w organizowanym wydarzeniu zastosowanie mają „Zasady uczestnictwa członków samorządu radcowskiego w imprezach integracyjnych organizowanych i dofinansowywanych przez OIRP Katowice”, które znajdziecie w załączniku.

Nie przegapcie szansy, by zanurzyć się w świat dźwięków i emocji podczas festiwalu Viva il Canto w Cieszynie! #VivaIlCantoCieszyn #CarminaBurana #FestiwalKultury

 

ZAŁĄCZNIKI:

zasady-uczestnictwa-czlonkow-samorzadu-radcowskiego-w-imprezach-integracyjnych-organizowanych-i-dofinansowywanych-przez-oirp-katowice.pdf (rozmiar: 112.5 KB) pobierz

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE